Dekoracyjne systemy ścienne – beton architektoniczny

Buszrem jest producentem nie tylko znakomitych materiałów nawierzchniowych – kostek brukowych i płyt tarasowych. Warte uwagi są nowe grupy produktów przeznaczone na zewnętrzne i wewnętrzne ściany domów i mieszkań. Są wśród nich: ozdobny beton architektoniczny, płytki polerowane oraz wielkoformatowe płyty tarasowe i ścienne z betonu.
Bogate doświadczenie i wiedza firmy Buszrem w produkcji elementów betonowych pozwoliły na włączenie do swojej oferty dwóch ciekawy grup produktów. Pierwsza z nich to płytki z betonu architektonicznego do wnętrz – SOCHO DECOR SYSTEM.

Prostokątne płytki o wymiarach 50 x 25 cm i grubości 1,2 cm wykonane są ręcznie z naturalnego betonu architektonicznego. Dzięki temu wzór na ich powierzchni jest niepowtarzalny, a efekt estetyczny zapewnia wyjątkowy klimat wnętrz. Chłodne barwy – szary i biały – spełnią się w aranżacjach wnętrz minimalistycznych, gdzie beton architektoniczny łączy się z chromowymi, szklanymi i stalowymi detalami. Elementy z betonu architektonicznego są modnym rozwiązaniem wnętrzarskim. Nadają przestrzeni industrialnego, loftowego charakteru – a surowa faktura i kolor doskonale podkreślają piękno pozostałego wyposażenia.
 

Drugim nowym systemem dekoracyjnym jest SunGral SYSTEM. To betonowe płytki ścienne również o wymiarach 50 x 25 cm. Dedykowane do ścian zewnętrznych i wewnętrznych, zawierają w warstwie dekoracyjnej specjalnie wyselekcjonowane naturalne kruszywa. Oferowane w wersji piaskowiec i łupek polerowany zarówno fakturą powierzchni, jak i kolorem nawiązują do naturalnego kamienia. Proces polerowania podkreśla ich estetykę i funkcjonalność. Ciepła barwa elementów SunGral SYSTEM świetnie dopasowuję się do naturalnego otoczenia i drewna – ale pasuje również do chromowych i szklanych detali nowoczesnych wnętrz.
Oba systemy dekoracyjne znaleźć można w sieci marketów OBI. W serii SOCHO DECOR SYSTEM istnieje możliwość zakupu (na indywidualne zamówienie) narożników wklęsłych i wypukłych oraz dekorów szklanych drewnianych i stalowych, wzbogacających gamę rozwiązań dla architektów wnętrz (www.prefabrykaty.buszrem.pl).

Na uwagę zasługują również płyty tarasowe SOCHO o największym aktualnie dostępnym na rynku rozmiarze. Dzięki zbrojeniu włóknem elementy osiągnęły wymiary – 100 x 100;oraz 100 x 120 cm przy jedynie 3 cm grubości. Płyty SOCHO przeznaczone są na tarasy i ciągi piesze. W standardzie oferowane są płyty szare i grafitowe. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie płyt w kolorze białym.

 

Oferta płyt Buszrem z betonu architektonicznego obejmuje również elementy wykonywane w dowolnych wymiarach na indywidualne zamówienie z przeznaczeniem na cokoły i okładziny ścienne w maksymalnych wymiarach 1,20 x 2 m. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala dopasować produkty do potrzeb indywidualnych projektów najbardziej prestiżowych inwestycji i wymagających architektów wnętrz.


Data publikacji: 2017-01-09

Podobne technologie i poradniki


Podobno gdyby nie detale, nie byłoby wielkich...
Od teraz każdy, nawet mało doświadczony wykonawca...
Uwaga, uwaga! 1 kwietnia – nie, to...
Finał konkurs Fasada Roku 2017 zbliża się...
Ma wszystko, o czym marzą inwestorzy: doskonały...
182 projekty, 5 kategorii i tysiące oddanych...
Sposobów zdobienia elewacji jest wiele. Mało która...
Czas pędzi nieubłaganie. Koniec roku już za...
Jak sprawić, by klinkierowa elewacja zawsze prezentowała...
Stylowy wygląd to najbardziej widoczna, ale nie...
To ostatni dzwonek na odświeżenie fasady domu...