Podest roboczy PLS Faraone lepszy niż rusztowanie?

Rozważałeś kiedyś możliwość zastąpienia swojego rusztowania innym sprzętem? A może dopiero szukasz niezawodnego i bezpiecznego narzędzia do pracy na wysokości? Na pewno słyszałeś już o rusztowaniach, być może o wieżach jezdnych Faraone. Tym razem chcemy Ci przedstawić podest roboczy PLS. Niezawodne, stosunkowo małe, składane, poręczne, lekkie i mobilne rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi małe rusztowanie.

W czym podest roboczy PLS jest lepszy od rusztowania?

Właściwie we wszystkim, jeżeli zależy Ci na małych gabarytach, łatwym transporcie i dużej mobilności, które przekładają się na jeszcze większy komfort pracy. Co prawda sam podest w przypadku rusztowania jest większy, jednak przy pracach, które wymagają ciągłej zmiany miejsca, PLS zdecydowanie wygrywa. Dlaczego?

Atrakcyjna cena podestu roboczego PLS to nie wszystko.

Ważnym czynnikiem na pewno jest cena. Podest roboczy PLS jest dużo tańszy od rusztowania. Ale to nie cena powinna decydować o twoim wyborze a jakość. PLS to topowy produkt Faraone, wykonany z solidnego aluminium. Lekki i wytrzymały. Rozłożysz go bez trudu bez niczyjej pomocy i to kilkanaście razy szybciej niż najprostsze rusztowanie.

Z podestem PLS szybko zmienisz wysokość powierzchni roboczej.

PLS daje możliwość również swobodnej regulacji wysokości. Z powodzeniem ustawisz go na nierównej powierzchni, np. schodach, skracając tylko jeden element konstrukcji. Mimo teleskopowej budowy, podest bez problemów wytrzyma obciążenie 150 kilogramów.

fot. FARAONE

PLS to komfort pracy.

Podest w standardzie wyposażony jest w praktyczną, wmontowaną w konstrukcję, torbę. Rozkłada się wraz z podestem i od razu jest gotowa do użytkowania w miejscu pracy. Przechowasz w niej wygodnie narzędzia, niwelując ryzyko ich upadku.

fot. FARAONE

Podest cechuje duża i bezpieczna powierzchnia robocza. Antypoślizgowa, o wymiarach 52×62 cm, umożliwia swobodny ruch, dzięki czemu twoje nogi nie odczują zmęczenia nawet przy dłuższej pracy. Ramiona możesz swobodnie oprzeć o poręcze konstrukcji, dając im odpocząć i odciążając kręgosłup. Ale to nie wszystko.

fot. FARAONE

PLS zapewnia maksimum bezpieczeństwa na każdym etapie pracy.

Tak jak na standardowym rusztowaniu, z każdej strony chronią Cię ramy konstrukcji. Ruchoma barierka, podnoszona do góry, ułatwia wejście. Po zajęciu pozycji, opuszczona, zapewnia bezpieczną i komfortową pracę.

fot. FARAONE

Całą konstrukcję wzmacnia krzyż stabilizujący, który niweluje drgania. Dzięki niemu, nawet przy intensywnym użytkowaniu, podest stoi pewnie, bez chybotań. Dużym udogodnieniem mogą być również dodatkowe podpory, łatwe i szybkie w montażu, tak jak i cały podest.

Podest PLS złożysz i rozłożysz w jedną minutę.

Po zakończonej pracy bez trudu złożysz swojego PLSa w jedną minutę i samodzielnie, na solidnych podwójnych kołach, przemieścisz go do auta lub w miejsce przechowania, pokonując drzwi, a nawet znosząc go ze schodów.

fot. FARAONE

Podest roboczy PLS nie wymaga uprawnień.

Każdy może go swobodnie montować i używać bez uprawnień, co w przypadku standardowych rusztowań jest niezgodne z prawem. PLS daje Ci komfort i bezpieczeństwo użytkowania w najbardziej przystępny sposób jaki jest obecnie dostępny na rynku. To dlatego podesty PLS cieszą się tak dużym zainteresowaniem. To topowy produkt Faraone.

Wybierając podest roboczy PLS zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Jeżeli szukasz sprzętu do pracy na wysokości dla jednej osoby, PLS zdecydowanie lepiej spełni swoje zadanie niż jakikolwiek rusztowanie. Jedna osoba sama bez trudu rozłoży go i złoży. Będziesz zaskoczony, że podest, który zajmuje tak niewiele miejsca, potrafi tak wiele. Wybierając podest roboczy PLS zaoszczędzisz czas i pieniądze, zachowując maksimum bezpieczeństwa.

Faraone to wiodący producent sprzętu do pracy na wysokości.

Od blisko pół wieku oferuje produkty aluminiowe. Możesz być pewny, że kupując produkty tej marki, wybierasz certyfikowany sprzęt, spełniający wszystkie normy, konieczne do pracy na wysokości.

Poznaj wszystkie atuty podestu roboczego PLS osobiście.

Jesteś zainteresowany produktem Faraone? Skontaktuj się z doradcą poprzez stronę www.faraone.pl lub znajdź autoryzowanego dystrybutora tej marki w swoim regionie.


Data publikacji: 2022-04-05

Podobne technologie i poradniki


15.12.2021 | Rusztowania
Świadomy wybór to u nas norma. Wieże...
23.04.2021 | Rusztowania
Duża płyta o unikalnej konstrukcji. Wczesne rozdeskowanie....
21.10.2020 | Rusztowania
Profesjonaliści z branży budowlanej cenią sobie wysoki...
07.10.2019 | Rusztowania
Niż demograficzny, brak dostępnych fachowców na rynku...
03.08.2018 | Rusztowania
Transport ładunków na budowach pomiędzy kondygnacjami jest...