Liczy się dostępność i nowe technologie

Jak w każdej branży, tak i w przypadku klimatyzacji, ważny jest rozwój i nowe rozwiązania. Mamy dzięki nim pewność, że wybieramy urządzenia najwyższej jakości, które będą cechować się wydajną pracą oraz niewielkim zużyciem energii. Istotna jest też dostępność wprost z magazynu. Szczególnie w popandemicznych czasach nikt nie chce miesiącami czekać na towar. Jakiej firmy klimatyzator wybrać? Warto przyjrzeć się ofercie firmy Lindab Polska, która właśnie wprowadziła do sprzedaży klimatyzatory ścienne marki TCL z serii Ocarina oraz jednostki kasetonowe FMA do układów Multi Split.

Firma Lindab Polska od wielu lat oferuje klimatyzatory. Wśród dostępnych modeli znaleźć można zarówno produkty własnej marki Lindab, czyli Mistral, jak też znane i cenione modele światowych producentów takich jak TCL.

Chcąc spełnić oczekiwania użytkowników, firma oferuje specjalnie wyselekcjonowaną gamę klimatyzatorów, które dodatkowo w maksymalnym stopniu optymalizują relację jakości do ceny.

Niezależnie od tego czy poszukujesz klimatyzatorów ściennych, kasetonowych, kanałowych, typu Multi Split czy też przenośnych, w Lindab Polska na pewno znajdziesz atrakcyjne rozwiązanie.

Dodatkowo, firma posiada szeroki asortyment materiałów niezbędnych do montażu urządzeń.

Do różnych wymagań

Z zawsze pełnych stanów magazynowych korzystają zarówno odbiorcy prywatni, jak też biznesowi.

Kluczem jest szeroka oferta firmy. Nie każdy szuka tego samego rozwiązania, a inwestorzy mają teraz możliwość wyboru różnych rodzajów jednostek wewnętrznych – w zależności od warunków/koncepcji architektonicznych mogą zdecydować się na zabudowane jednostki klimatyzacji – typu kasetonowego lub kanałowego, bądź na jednostki naścienne. Istotne jest też to czy chcemy ochładzać powietrze w jednym pomieszczeniu czy w wielu. Każdy rodzaj i model klimatyzatora różni się parametrami i funkcjami. Odpowiednio dobrana moc urządzenia, klasa efektywności energetycznej oraz poziom głośności urządzeń gwarantują zadowolenie z inwestycji. Wszystkim, którzy nie wiedzą jak prawidłowo dopasować klimatyzator do potrzeb, polecamy kontakt z firmą Lindab Polska. Doświadczeni specjaliści pomogą dokonać właściwego wyboru.

fot. Lindab 

Nie czekaj miesiącami!

Czas leci nieubłaganie. Zanim się obejrzymy, po zimie wychodzi pierwsze słońce, które już w i maju potrafi sprawić, że w nasłonecznionych pomieszczeniach trudno normalnie funkcjonować bez klimatyzacji. Często stajemy wtedy przed dylematem, której firmy klimatyzator wybrać. W obecnych czasach nie tylko wybór modelu jest problemem. Przestoje w wielu fabrykach spowodowane pandemią w efekcie oznaczają brak towaru na półkach oraz opóźnienia w dostawach. Dlatego jeżeli szukamy właściwego urządzenia, warto wybrać dostawcę i dystrybutora, którzy posiadają znaczne stany magazynowe.

Zdając sobie sprawę z długich terminów dostaw oraz rosnących cen, firma Lindab Polska zadbała o wysokie stany magazynowe klimatyzatorów marki TCL oraz Mistral, które są obecnie dostępne od ręki. Uzyskujemy tym samym pewność dostępności towarów w atrakcyjnych cenach oraz możliwie najkrótszy czas dostawy.

fot. Lindab 

Jakiej firmy klimatyzator wybrać?

Urządzenia TCL wyróżnia ciekawe i nowoczesne wzornictwo. Cechują się one także wysoką klasą energetyczną i posiadają ekologiczny czynnik R32. Klimatyzatory cechują się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny i zapewniają doskonały komfort przy niewielkim nakładzie finansowym. Co ważne, wyposażone są w dużą ilość intuicyjnych i przydatnych funkcji, m.in. Sterowanie Wi-Fi, Gentle Wind, automatyczny ruch żaluzji poziomej i żaluzji pionowych, czy Autoczyszczenie. Jednostki charakteryzują się niskim poziomem głośności! W przypadku klimatyzatorów firmy Mistral warto wspomnieć o prędkości obrotowej wentylatora jednostki wewnętrznej, którą można regulować w skali 7-stopniowej. Mistral T-Pro to jedyna jednostka, która posiada specjalną powłokę Gold Fin.

Nowości TCL na wiosnę 2022

Lindab Polska wprowadził do swojej oferty nowe modele klimatyzatorów TCL z interesującymi funkcjami.

Pierwszą z nowości jest model ścienny o nazwie Ocarina. Ten niezwykle nowoczesny klimatyzator wyróżnia się interesującymi funkcjami oraz doskonałą klasą energetyczną A++/A+, co pozwoli zmniejszyć rachunki za prąd.

Klimatyzator TCL Ocarina wyposażony jest w jonizator dipolarny, który neutralizuje groźne bakterie i wirusy, a także pleśnie i grzyby oraz w lampę UV, dodatkowo sterylizującą powietrze. Ciekawą funkcją jest Gentle Wind, której działanie przypomina lekką bryzę – dzięki rozproszonemu powietrzu nawiewanemu do klimatyzowanego pomieszczenia. Klimatyzator posiada 4-kierunkowy nawiew oraz 7 prędkości wentylatora i zapewnia w sumie do 72 kątów nawiewu powietrza, co sprawdza się w dużych pomieszczeniach. Konserwacja i czyszczenie są niezwykle łatwe, z uwagi na konstrukcję jednostki wewnętrznej, a do tego możemy także skorzystać z funkcji 30-minutowego programu Autooczyszczania. Dodatkowo, specjalny alarm informuje użytkownika o konieczności wyczyszczenia filtra, jeśli nadejdzie już na to pora. Oczywiście mamy tu także możliwość sterowania Wi-Fi poprzez aplikację TCL Home. Wszystkie te funkcje sprawiają, że wybór klimatyzatora firmy TCL jest pewną inwestycją.

Kolejną nowością TCL są jednostki kasetonowe, dedykowane do układu Multi Split. Układ taki może składać się z kilku jednostek wewnętrznych oraz jednej wysoce wydajnej sprężarki Twin Rotary. Jest to doskonałe rozwiązanie dla większych obiektów od pomieszczeń mieszkalnych, takich jak sklepy, przychodnie, niewielkie biura.

Nowe kompaktowe jednostki kasetonowe TCL cechuje nowoczesne wzornictwo oraz trzy wydajności chłodnicze w typoszeregu. Posiadają one 5 prędkości wentylatora. Interesującą funkcją jest specjalny Tryb nocny, który dostosowuje temperaturę i głośność pracy w trakcie gdy wszyscy śpią. Specjalne sprężarki inwerterowe zapewniają stałą temperaturę i pełen komfort. Znajdziemy tu także tryb Turbo, pozwalający bardzo szybko osiągnąć wymagane parametry. Dodatkowymi zaletami jest Autodiagnostyka, Autorestart oraz blokada rodzicielska. Nowe jednostki doskonale sprawdzą się w trudnych warunkach, bowiem cechują się odpornością na rdzę za sprawą specjalnej powłoki antykorozyjnej Blue Fin.

Nadal zastanawiasz się jakiej firmy klimatyzator wybrać? Skontaktuj się z Lindab Polska i uzyskaj fachową poradę w tym zakresie.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.lindab-polska.pl


Data publikacji: 2022-05-10

Podobne technologie i poradniki


Idealny klimat o każdej porze roku Lepsza...
Czyste powietrze wewnątrz budynków jest kluczowe dla...
Planujesz zakup i instalację klimatyzacji? Zobacz, na...
Prosta, niczym niezakłócona linia w suficie nadająca...
„O gustach się nie rozmawia” – mawiają....
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...