Brisse, czyli powiew nowości w ofercie klimatyzatorów Lindab

Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że klimatyzacja to luksus zarezerwowany dla najzamożniejszych. Jednak zdaniem Lindab każdy zasługuje na komfort wewnętrzny w swoim domu czy miejscu pracy. W związku z tym, firma wprowadza do oferty klimatyzatory Brisse - nowej marki własnej Lindab.

Urządzenia marki Brisse, jak lekki powiew wiatru, zapewnią komfort osobom przebywającym w pomieszczeniu, i to w niewygórowanej cenie. Są to jedne z najbardziej przystępnych cenowo klimatyzatorów dostępnych na polskim rynku. Dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań, takich jak czynnik R32 o bardzo niskim współczynniku tworzenia efektu cieplarnianego GWP, są energooszczędne, więc korzystanie z nich nie będzie przekładało się na wzrost rachunków za prąd.

Klimatyzatory typu Split marki Brisse składają się z jednostki wewnętrznej, która jest połączona freonowo z agregatem zewnętrznym. Występują w 3 mocach: 3,5 kW, 5,1 kW oraz 6,8 kW, co pozwala na dopasowanie urządzeń do wielu rodzajów pomieszczeń – od kilkunastometrowych sypialni w mieszkaniach i domach, przez gabinety w urzędach miejskich, aż po sale lekcyjne w przedszkolach i szkołach.

Urządzenia wyposażone są w wiele przydatnych funkcji takich jak Inteligentne osuszanie, 24h timer, Tryb nocny czy Autorestart. Są ultraciche, dzięki czemu nie przeszkadzają np. w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych lub w odpoczynku. Dzięki opcji WiFi Ready klimatyzatory można w przyszłości wyposażyć w moduł WiFi, umożliwiający zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej.

Więcej informacji: https://www.lindab-polska.pl/pl/produkty/klimatyzacja/klimatyzatory-scienne/brisse.html

Lindab Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Lindab, wiodącego producenta i dystrybutora produktów i rozwiązań systemowych dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Na światowym rynku jest obecny już ponad 60 lat.
W Polsce firma działa od 1992 roku, obecnie w 3 lokalizacjach, zajmując 16 500 m2 powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Elementy do systemów wentylacyjnych, centrale rekuperacyjne, pompy ciepła, klimatyzatory, pokrycia dachowe i systemy rynnowe to tylko niektóre z grup produktowych dostępnych w bogatym portfolio Lindab. Frima oferuje sprawdzone produkty, wykonane z surowców najwyższej jakości. Wyprzedza standardy i dba o środowisko naturalne w myśl hasła ”for a better climate”.
Więcej informacji:www.lindab-polska.pl


Data publikacji: 2024-02-12

Podobne technologie i poradniki


Idealny klimat o każdej porze roku Lepsza...
Czyste powietrze wewnątrz budynków jest kluczowe dla...
Planujesz zakup i instalację klimatyzacji? Zobacz, na...
Prosta, niczym niezakłócona linia w suficie nadająca...
"O gustach się nie rozmawia" - mawiają....
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...