Klimatyzator TCL Elite w wersji DARK wchodzi na salony

„O gustach się nie rozmawia” – mawiają. Jednak, aby wpasować się w gusta Klientów trzeba zaoferować im jak najszerszy wybór. Lindab wychodzi naprzeciw tym potrzebom i rozszerza swoje portfolio o nowy, grafitowo-czarny klimatyzator TCL DARK (XA82I).

To stylowe urządzenie idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, loftowych wnętrzach, w których również klimatyzator powinien się wyróżniać i nadawać charakteru. A jest to możliwe dzięki ciemnografitowemu body z taflą ciemnego akrylu na froncie, imitującemu czarne szkło.

Klimatyzator TCL Elite XA82I o mocach 3,4 i 5,1 kW to urządzenie typu split, które składa się z jednostki wewnętrznej, do której podłączony jest agregat zewnętrzny. Występuje w klasie energetycznej A++ / A+ (chłodzenie / grzanie), dzięki czemu jest energooszczędne, a korzystanie z niego nie wpływa znacznie na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Wyróżnia się wieloma ciekawymi funkcjami takimi jak grzanie 8°C, Autorestart, obustronne odprowadzenie skroplin, automatyczny ruch żaluzji góra-dół oraz lewo-prawo. W okresach zimowych z pewnością przyda się zamontowana grzałka tacy ociekowej, która załącza się wyłącznie w trybie grzania i przy temperaturze zewnętrznej poniżej 0°C. Dzięki „złotym lamelom” obu wymienników, są one znacznie odporniejsze na korozję galwaniczną. Wygodę sterowania zapewnia wbudowany moduł WiFi, dzięki któremu urządzeniem można sterować za pomocą firmowej aplikacji mobilnej TCL Home. To jeszcze nie wszystko – urządzenie wyposażone jest również w sterowanie głosowe dla najbardziej wymagających i lubiących nowinki użytkowników.

Więcej informacji>>

Lindab Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Lindab, wiodącego producenta i dystrybutora produktów i rozwiązań systemowych dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Na światowym rynku jest obecny już ponad 60 lat.

W Polsce firma działa od 1992 roku, obecnie w 3 lokalizacjach, zajmując 16 500 m2 powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Elementy do systemów wentylacyjnych, centrale rekuperacyjne, pompy ciepła, klimatyzatory, pokrycia dachowe i systemy rynnowe to tylko niektóre z grup produktowych dostępnych w bogatym portfolio Lindab. Frima oferuje sprawdzone produkty, wykonane z surowców najwyższej jakości. Wyprzedza standardy i dba o środowisko naturalne w myśl hasła ”for a better climate”.

Więcej informacji: www.lindab-polska.pl


Data publikacji: 2024-02-21

Podobne technologie i poradniki


Prosta, niczym niezakłócona linia w suficie nadająca...
Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że...
Wentylacja idealnie wkomponowana w ścianę czy w...
W obliczu stale rosnących wymagań dotyczących jakości...
Rusza jesienna trasa Lindab RoadShow! Auto pokazowe...
Japoński producent prezentuje nowy, interesujący projekt, który...
Ponad 6 tysięcy przejechanych kilometrów, 11 odwiedzonych...
Rozmowa z Piotrem Wolakiem, Prezesem Zarządu Lindab...
Trudności z koncentracją, bóle głowy, kaszel, nudności...