W czasach, w których koszty materiałów budowlanych i surowców rosną każdego dnia, dobre wiadomości dla konsumentów są na wagę złota. OknoPlus wychodzi naprzeciw tym, którzy właśnie budują lub remontują domy i wraz z nadejściem lipca obniża ceny swoich rozwiązań. Rabat jest znaczący – producent oferuje zniżkę 42% na wszystkie produktu ze swojej oferty.

Aktualna sytuacja gospodarcza sprawia, że zarówno inwestorzy, jak i producenci stają przed trudnym wyzwaniem – pierwsi walczą o to, by doprowadzić budowę lub remont do szczęśliwego końca, zaś drudzy muszą pogodzić oczekiwania klientów i galopujące koszty komponentów oraz produkcji. Scenariusz bez wyjścia? Niekoniecznie. – Choć początkowy wzrost cen był nieunikniony dla całej branży, nie chcieliśmy rezygnować z naszej tradycji, czyli sezonowej promocji dla naszych klientów. A ta może mieć szczególne znaczenie rynkowe. Lepsza dostępność cenowa stolarki otworowej opłaci się dziś każdemu – tak kupującym, jak i sprzedającym – podkreśla Dawid Mickiewicz, ekspert marki OknoPlus.

42% na… WSZYSTKO

Wysoka energooszczędność, doskonała izolacja akustyczna, pełne bezpieczeństwo, a wszystko to zamknięte w designerskich ramach i ze zniżką sięgającą 42% . Tego lata OknoPlus przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę promocyjną - rabaty obejmują bowiem rozwiązania ALU i PVC. To doskonała okazja, by spełnić marzenie o wyposażeniu domu we flagowe propozycje producenta m.in. w okna Reveal, Morlite, czy Genesis, a także systemy przesuwne i drzwi zewnętrzne. Klienci, którzy w lipcu pojawią się w salonach OknoPlus, otrzymają szytą na miarę ofertę designerskich rozwiązań dopasowanych do stylu inwestycji, jej otoczenia oraz do gustu i wymagań inwestora w niezwykle atrakcyjnej cenie.
A skoro o salonach mowa…

Punkty sprzedaży OknoPlus w całej Polsce

Aby skorzystać z wakacyjnej promocji, wystarczy odwiedzić najbliższy Salon Partnerski lub skontaktować się mailowo z lokalnym Doradcą. - Nasze punkty sprzedaży i partnerzy handlowi znajdują się dziś w całej Polsce, a my nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem sieci dystrybucji tak, by każdy mógł z łatwością skorzystać z fachowego doradztwa i osobiście przekonać się o zaletach naszych drzwi i okien – mówi Dawid Mickiewicz, ekspert marki OknoPlus.

Specjalistów OknoPlus znajdziecie w 9 województwach, w wielu miastach Polski: https://www.oknoplus.com.pl/gdzie-kupic/

Promocja trwa do 29 lipca tego roku. Obowiązuje w salonach sprzedaży OknoPlus na terenie całego kraju oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych.


Data publikacji: 2022-07-12