Marka KRISPOL gra z najlepszą ligową siatkówką świata!

Polska Liga Siatkówki i marka KRISPOL – polski producent okien, bram, rolet i drzwi, przedłużyły właśnie współpracę trwającą od 2019 roku. Marka KRISPOL będzie obecna we wszystkich rozgrywkach – lidze wicemistrzów świata – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze oraz pucharach.

Marka KRISPOL w ligowym sezonie 2022/2023 będzie widoczna na ligowych boiskach, w digitalu i w ligowych social mediach przy najważniejszych wydarzeniach siatkarskich: w PlusLidze, TAURON Lidze oraz TAURON 1. Lidze, a także przy TAURON Pucharze Polski Kobiet i Mężczyzn czy AL-KO Superpucharach Polski. Pomarańczowy kolor to już stały element w krajobrazie siatkarskim. Warto zwrócić uwagę, że w srebrnej drużynie biało-czerwonych siatkarzy, prowadzonej przez Nikolę Grbicia, jest aż dwunastu graczy z PlusLigi, wspieranej przez markę KRISPOL!

fot. Krispol

– W biznesie oraz w sporcie kluczową rolę odgrywają stałość w rozwoju oraz zdecydowana, długofalowa wizja przyszłości. Kolejny rok współpracy z Polską Ligą Siatkówki doskonale wpisuje się w naszą strategię. Chcemy być firmą proaktywną i zaangażowaną w obszary, które są ważne dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych. Sport, a w szczególności siatkówka, niesie za sobą wyjątkowe emocje. To dyscyplina, którą kochają całe rodziny i która łączy pokolenia. Od lat żyjemy tym, co dzieje się w PlusLidze, bo jej wysoka jakość sportowa i marketingowa jest niezaprzeczalna w całej Europie. Nie mogło więc być inaczej – wraz z Polską Ligą Siatkówki dynamicznie wchodzimy w nowy sezon 2022/2023 i czekamy na pierwsze sukcesy – mówi Karol Krysiński, Prezes Zarządu KRISPOL.

Na co dzień marka KRISPOL jest także sponsorem tytularnym od lat wspierającym drużynę siatkarską we Wrześni, rywalizującą na zapleczu PlusLigi.

fot. Krispol

– Bardzo dziękujemy za to, że marka KRISPOL jest z nami już od kilku sezonów i stale nas wspiera – mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. – Świetne wyniki naszych drużyn w Lidze Mistrzów, którą Grupa Azoty ZAKSA wygrała dwa razy z rzędu, czy naszej kadry, która trzy razy z rzędu grała w finale mistrzostw świata są możliwe właśnie dzięki wsparciu sponsorów i partnerów, którzy kochają polską siatkówkę. Bardzo dziękujemy za wsparcie i szans na dalszy rozwój naszych lig – dodaje prezes.

Informacje o marce KRISPOL:

Marka KRISPOL jest obecna w branży budowlanej od ponad 30 lat. Nowoczesne zakłady produkcyjne oferują kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy garażowe, drzwi, okna, rolety i żaluzje fasadowe.


Data publikacji: 2022-09-13

Podobne newsy


01.03.2023 | Stolarka otworowa
Polscy kibice po raz kolejny udowodnili, że...
12.07.2022 | Stolarka otworowa
W czasach, w których koszty materiałów budowlanych...
Pierwsze tygodnie 2022 roku pokazały, że sytuacja...
24.11.2020 | Stolarka otworowa
Jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do...
23.09.2019 | Stolarka otworowa
Jest miło poinformować, iż poszerzyliśmy naszą ofertę...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. pomorskie
woj. opolskie
woj. pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. pomorskie
woj. pomorskie
woj. dolnośląskie
woj. pomorskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podkarpackie

Słowa kluczowe: krispol,