Nowa linia drzwi zewnętrznych VIKKING

Jest miło poinformować, iż poszerzyliśmy naszą ofertę kompozytowych drzwi zewnętrznych o nową linię produktową o nazwie TOP

Wspólnie z wiodącymi partnerami handlowymi opracowaliśmy rozwiązania łączące zalety i przewagi systemu kompozytowych drzwi wejściowych w połączeniu z optymalizacją i unifikacją rozwiązań, a wszystko po to by zaoferować naszym klientom wyroby o znakomitych walorach i najlepszych cenach.

fot. VIKKING

Najwyższej klasy okucia i wyposażenie uzupełniają tę unikalną ofertę drzwi o doskonałych walorach estetycznych i użytkowych. Drzwi w zespoleniu z ościeżnicą PVC są całkowicie odporne na wilgoćDrzwi nie wymagają zadaszeń chroniących je przed opadami. Współczynnik ochrony przed utratą ciepła – UD od 0,70 W/m2K.  

Szczegóły dostępne u naszych przedstawicieli regionalnych oraz z Biurze obsługi klienta.

Kolekcja CLASSIC – nowość w ofercie drzwi kompozytowych

Równolegle z nową linią TOP, wprowadziliśmy nową kolekcję drzwi zewnętrznych pod handlową nazwą CLASSIC, która łączy w sobie lekkość frezowań FR ze wzornictwem klasycznych form. 


Data publikacji: 2019-09-23

Podobne newsy


24.11.2020 | Stolarka otworowa
Jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. opolskie
woj. śląskie
woj. pomorskie
woj. lubelskie
woj. podkarpackie
woj. wielkopolskie
woj. podkarpackie
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. podlaskie
woj. pomorskie

Słowa kluczowe: vikking, drzwi zewnętrzne, odporne drzwi zewnętrzne, odporne drzwi, drzwi odporne na wilgoć, kolekcja classic,