22 września 2022 odbędzie się ostatnie w tym roku szkolenie dla instalatorów i dystrybutorów klimatyzacji, którego organizatorem jest firma Lindab. Tajniki montażu i serwisu klimatyzatorów marek TCL i Mistral w praktyczny sposób, z wykorzystaniem urządzeń obu marek i specjalistycznych narzędzi, przedstawią doświadczeni eksperci.

Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów to jednodniowe szkolenie przeznaczone dla osób, które chciałyby otrzymać kompendium wiedzy z zakresu instalacji i serwisu klimatyzatorów. Podczas szkolenia, prowadzonego przez doświadczonego eksperta, uczestnicy zapoznają się m.in. z nazewnictwem i zastosowaniem niezbędnych narzędzi, doborem odpowiedniej wydajności urządzenia do wymiarów i typu pomieszczenia, w którym ma być zastosowane, podstawowych czynności związanych z montażem. Uczestnicy szkolenia, którzy przedstawią Certyfikat dla Przedsiębiorców „F-GAZ/P” mogą otrzymać certyfikat Lindab potwierdzający Autoryzację montażu i serwisu klimatyzatorów marek Mistral i TCL.

KOSZT SZKOLENIA:
- 250 PLN brutto dla pierwszej
- 150 PLN brutto dla każdej kolejnej osoby reprezentującej tę samą Firmę.

Szkolenie odbędzie się stacjonarnie, w siedzibie firmy Lindab, w Wieruchowie k. Warszawy, przy ulicy Sochaczewskiej 144. Na uczestników czeka specjalny rabat. Przy zakupie dowolnych urządzeń klimatyzacyjnych z oferty Lindab otrzymają oni dodatkowy rabat w wysokości 250 PLN brutto
(oferta ważna tylko w dniu szkolenia, na jedno zamówienie).

Szczegółowe informacje na temat szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.szkolenia-lindab.p


Data publikacji: 2022-09-13