Targi NA SWOIM 2016 w Katowicach

Powitaj wiosnę w nowym mieszkaniu

Nie chcesz w nieskończoność mieszkać z rodzicami, potrzebujesz więcej przestrzeni dla dzieci, a może po prostu uważasz wynajem za coś bezsensownego? Przyjdź 16-17 kwietnia na targi nieruchomości „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i znajdź wymarzone mieszkanie lub dom.

Konurbacja śląska to wyjątkowe miejsce na mieszkaniowej mapie Polski. Dobra infrastruktura drogowa sprawia, że tak powszechne w Warszawie czy Krakowie kilometrowe korki są tu rzadkim widokiem. Między wchodzącymi w skład aglomeracji miastami można przemieszczać się tramwajami, powstaje tu coraz więcej nowych inwestycji i miejsc pracy, średnie zarobki przewyższają średnią krajową. Coraz mniej młodych ludzi wyjeżdża z regionu, co więcej – wiele osób przyjeżdża tu, myśląc o Katowicach i okolicach jako miejscu do osiedlenia się na stałe. Dostrzegają to lokalni deweloperzy, którzy rozpoczynają coraz więcej nowych inwestycji mieszkaniowych.

 

targi katowice

 

– Górnośląski rynek mieszkaniowy po latach zastoju dynamicznie się rozwija. Kupujący mieszkania w Katowicach i pobliskich miastach nie są już skazani na wybieranie w pierwszej kolejności mieszkań z rynku wtórnego. Oferta deweloperska z miesiąca na miesiąc jest coraz bogatsza. Z najnowszymi inwestycjami powstającymi w całej aglomeracji będzie można zapoznać się właśnie podczas targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM” – mówi Ewelina Laskowska z organizującej imprezę firmy Group4Events.

Ci, którzy 16 lub 17 kwietnia zdecydują się przyjść do Międzynarodowego Centrum Kongresowego będą mogli zapoznać się z ofertą blisko 70 wystawców, przede wszystkim firm deweloperskich z całej konglomeracji śląskiej m.in. Atal, TDJ Estate, Dombud, Okam, J.W. Construction, Miłe Zacisze II, Millenium Inwestycje, Dębowe Tarasy. Nie zabraknie jednak także banków np. Bank BZWBK, agencji nieruchomości i firm oferujących artykuły wykończenia wnętrz np. Toka Home. Liczni wystawcy przygotowują na targi unikalne promocje, z których będzie można skorzystać tylko podczas imprezy.

 

targi katowice

 

W trakcie specjalnych seminariów targowych i warsztatów prowadzonych przez najlepszych ekspertów będzie można zdobyć wszelkie informacje prawno-kredytowe niezbędne do bezproblemowego zakupu mieszkania, m.in. najnowsze przepisy dotyczące zaciągania kredytów w programie dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. Na miejscu będzie można skorzystać także z bezpłatnych porad specjalistów – prawników, doradców finansowych, architektów wnętrz i innych – którzy nie tylko pomogą przeprowadzić nas przez żmudny i długi proces kupna mieszkania, ale i podpowiedzą, jak wykończyć je zgodnie z najnowszymi trendami. Wszyscy odwiedzający otrzymają również bezpłatny katalog targowy, w którym znajdą szczegółowo opisane wszystkie inwestycje będące w ofercie wystawców.

Organizator – firma Group4 Events, doświadczony zespół specjalistów rynku nieruchomości, który ma na koncie kilkadziesiąt imprez targowych o tym profilu w największych miastach Polski – stawia na formułę pikniku rodzinnego, podczas którego będzie można nie tylko zrealizować swój cel, jakim jest znalezienie mieszkania, ale po prostu przyjemnie spędzić czas. Dla dzieci został przygotowany specjalny plac zabaw, a dorośli będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z cennymi nagrodami, jak np. samochód na długi majowy weekend ufundowany przez Grupę Pietrzak czy projekt aranżacji zakupionego mieszkania ufundowany przez Firmę Toka Home.

Więcej informacji o targach: www.targi-naswoim.pl/katowice


Data publikacji: 2016-04-08

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


...- Strefa Wiedzy: Konferencja Budownictwa...
04.04.2017 | Remonty, renowacje
Targi będą więc obszernym przeglądem...
...dla Wystawców o Złoty Filar...
...- Strefa Wiedzy: Konferencja Budownictwa...
04.04.2017 | Remonty, renowacje
Targi będą więc obszernym przeglądem...
...- Strefa Wiedzy: Konferencja Budownictwa...
...dla Wystawców o Złoty Filar...
20.07.2018 | Deweloperzy
Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości
13.03.2017 | Deweloperzy
Zapraszamy przedsiębiorstwa do udziału w VII edycji...
20.12.2016 | Deweloperzy
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej może już ogłosić...
08.04.2016 | Deweloperzy
Nie chcesz w nieskończoność mieszkać z rodzicami,...
01.04.2016 | Deweloperzy
Nie chcesz w nieskończoność mieszkać z rodzicami,...

Słowa kluczowe: targi budowlane, wydarzenie targowe, targi budownictwa