Targi Twój Dom, Twój Ogród 2016 w Ostródzie

Zaplanuj remont domu i aranżację ogrodu ze specjalistami

W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku Expo Mazury zmieni się w miejsce, które powinna odwiedzić każda osoba planująca budowę lub remont domu. Będzie tu można się spotkać z architektami, projektantami wnętrz i ogrodów, dystrybutorami materiałów budowlanych, przedstawicielami firm świadczących usługi budowlane. W jednym miejscu, przez dwa dni każdy zwiedzający będzie miał możliwość zapoznania się z nowymi trendami dotyczącymi projektowania domów i ogrodów, będzie mógł nabyć lub zamówić wszystkie niezbędne materiały i produkty potrzebne do wykonania swojego wymarzonego projektu i w końcu znajdzie tu firmę, która projekt wykona.

Zakres tematyczny targów obejmuje wszystkie etapy przygotowania i realizacji inwestycji budynków mieszkalnych, począwszy od etapu projektowania, poprzez wybór materiałów i technologii, etap budowy a skończywszy na wyposażeniu pomieszczeń.

Targi Twój Dom, Twój Ogród dają możliwość przedstawienia w jednym miejscu i czasie, pełnej oferty produktowej i usługowej przed szeroką publicznością. To świetna okazja do bezpośredniego spotkania z klientami oraz do nawiązania nowych kontaktów.

 

targi twój dom twój ogród

 

Twój Dom, Twój Ogród to nie tylko prezentacja produktów i usług wystawiających się firm, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących tj.: pokazy, warsztaty, konkursy dla odwiedzających targi.

Link do strony targów Twój Dom, Twój Ogród 2016: www.targidomiogrod.pl


Data publikacji: 2016-04-01

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


01.04.2016 | Altany, pergole
Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających, specjalne...
31.03.2016 | Altany, pergole
21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Od...

Słowa kluczowe: twój dom twój ogród, targi ogrodnicze, targi ogrodowe, targi budowlane