Festiwal Ogrodów 2016

Kolorowe święto branży ogrodniczej

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Od tego dnia wszyscy zwyczajowo wypatrują rozkwitających krzewów, pierwszych wiosennych kwiatów oraz tak wymarzonej przez wszystkich wiosny. Ta tego roku będzie jeszcze bardziej barwna, rozkwitająca i przede wszystkim inna niż wcześniejsze. Wszystko to za sprawą Festiwalu Ogrodów, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 2-3 kwietnia i Warszawie 7-8 maja.

Festiwal Ogrodów to wyjątkowe wydarzenie. Skierowany jest do wszystkich wielbicieli zieleni, kwiatów oraz tych, którzy uwielbiają wolny czas spędzać na pracach w ogrodzie. Festiwal Ogrodów będzie miał swoją premierową odsłonę w Gdańsku, a miesiąc później zagości do Warszawy. Będzie to nowego rodzaju wydarzenie w kalendarzu branży ogrodniczej. Spośród imprez targowych oraz kiermaszów, Festiwal Ogrodów wyróżniać będzie praktycznie wszystko.

– Jako osoba od wielu lat związana z branżą ogrodniczą chcę zorganizować wydarzenie, różne od obecnie istniejących w Polsce. Nam, organizatorom zależy na wypracowaniu formuły, która ciekawa będzie zarówno dla wystawców jak również dla odwiedzających – powiedział Robert Radkiewicz, organizator Festiwalu Ogrodów.

Wszystko wskazuje na to, że faktycznie Festiwal Ogrodów będzie innym wydarzeniem niż wszystkie dotychczasowe. To, co najbardziej wyróżnia Festiwal to jego oryginalna forma. Został on podzielony na kilka stref tematycznych, które mają jednak jeden wspólny mianownik – ogród.

 

festiwal ogrodów

 

Ogród Inspiracji
Będzie to wydzielona przestrzeń, w której stworzony zostanie żywy ogród z wszystkiego co zaprezentują wystawcy Festiwalu.

Ogród i Technika
W strefie tej odwiedzający będą mieli okazję zapoznania się z najnowszymi pomysłami i rozwiązaniami technicznymi, które stosować można obecnie przy organizacji własnego "zielonego zakątka".

Ogród i Design
Strefa ta opracowana zostanie przy współpracy z najlepszymi pracowniami projektowania ogrodów. Zapoznać się w niej będzie można z wyposażeniem, które wzbogacać będzie ogród wizualnie.

Ogród i Muzyka
Muzyka klasyczna czy elektroniczne, relaksujące brzmienie. W tej części Festiwalu będzie można odetchnąć i zrelaksować się przy muzyce granej na żywo. Będzie to doskonała odskocznia od trudów dnia codziennego.
Dwudniowa impreza będzie bogata w wydarzenia towarzyszące. Na odwiedzających Festiwal Ogrodów poza niezliczonym morzem barw i kwiatów czekać będą liczne wykłady, panele dyskusyjne czy seminaria.

Link do strony Festiwalu Ogrodów: www.festiwalogrodow.pl


Data publikacji: 2016-03-31

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


01.04.2016 | Altany, pergole
W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku Expo...
01.04.2016 | Altany, pergole
Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających, specjalne...

Słowa kluczowe: wydarzenie targowe, wydarzenia targowe, targi ogrodnictwa, targi ogrodowe