Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM 2016

Największe targi budowlane na Podkarpaciu

Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających, specjalne rabaty na towary i usługi, seminaria z ekspertami oraz konkurs dla młodych architektów –tegoroczne Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM w Rzeszowie zapowiadają się naprawdę ciekawie. To największa tego typu impreza na Podkarpaciu. W tym roku potrwa od 8 do 10 kwietnia.

Na targach swoje oferty zaprezentują m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy oraz instytucje finansowe. Targi adresowane są do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród.

Równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona zostanie bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego, instytucji kredytujących zakup nieruchomości oraz firm ubezpieczeniowych.

 

targi dom expo 21

 

Inicjatywy w ramach Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM:

Festiwal Ogrodów
Podczas targów odbędzie się III Festiwal Ogrodów. Firmy z branży ogrodniczej zaprezentują kompleksową ofertę z zakresu: roślin ozdobnych, elementów wyposażenia ogrodów, nasion, nawozów, sprzętu ogrodniczego, kamienia ozdobnego, materiałów szkółkarskich. Ponadto w ramach festiwalu przedstawione będą najnowsze trendy w projektowaniu, aranżacji i pielęgnacji ogrodów, będzie również możliwość zakupu roślin w promocyjnych cenach.

Strefa Porad Architektów
W jednym miejscu będzie można spotkać doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji, ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych. Porad udzielą doświadczeni architekci, którzy każdego dnia spotykają się z niezwykłymi wyzwaniami projektowymi.

 

targi dom expo 21

 

Konkurs dla przyszłych architektów
Z myślą o młodych adeptach tej sztuki zorganizowany zostanie konkurs na projekt zagospodarowania części Rzeszowa. Komisja konkursowa nagrodzi 3 najlepsze prace, a ich autorzy zostaną zaproszeni do współpracy przy projektach realizowanych przez uznane pracownie architektoniczne. Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas targów. Informacji o warunkach uczestnictwa należy szukać na stronie: www.konkurs-mtr.pl

Zwiedzający mogą liczyć na bogactwo i różnorodność prezentowanych ofert. W połączeniu z licznymi konkursami i promocjami stworzy to doskonałą okazję do wyboru najlepszej propozycji dla wszystkich, którzy myślą o inwestycji we własny dom lub mieszkanie.

Link do strony targów EXPO DOM 2016: www.budownictwo.targirzeszowskie.pl

 


Data publikacji: 2016-04-01

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


01.04.2016 | Altany, pergole
W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku Expo...
31.03.2016 | Altany, pergole
21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Od...

Słowa kluczowe: targi budowlane, targi wyposażenia wnętrz, targi nieruchomości, wydarzenie targowe, wydarzenia