Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
Wydarzenie
14.04.2016 | Galanteria ogrodowa

Najnowsze odmiany róż, miniaturowe pomidory i balkonowe truskawki, pelargonie, tulipany i lilie, różnokolorowe hortensje, hamaki, altany z drewna świerkowego – to tylko niektóre z produktów prezentowanych 23 i 24 kwietnia podczas Kiermaszu Ogrodniczego EDEN organizowanego w centrum wystawienniczo-konferencyjnym Targi Lublin.

Wydarzenie
01.04.2016 | Altany, pergole

W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku Expo Mazury zmieni się w miejsce, które powinna odwiedzić każda osoba planująca budowę lub remont domu. Będzie tu można się spotkać z architektami, projektantami wnętrz i ogrodów, dystrybutorami materiałów budowlanych, przedstawicielami firm świadczących usługi budowlane. W jednym miejscu, przez dwa dni każdy zwiedzający będzie miał możliwość zapoznania się z nowymi trendami dotyczącymi projektowania domów i ogrodów, będzie mógł nabyć lub zamówić wszystkie niezbędne materiały i produkty potrzebne do wykonania swojego wymarzonego projektu i w końcu znajdzie tu firmę, która projekt wykona.

Wydarzenie
01.04.2016 | Altany, pergole

Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających, specjalne rabaty na towary i usługi, seminaria z ekspertami oraz konkurs dla młodych architektów –tegoroczne Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM w Rzeszowie zapowiadają się naprawdę ciekawie. To największa tego typu impreza na Podkarpaciu. W tym roku potrwa od 8 do 10 kwietnia.

Wydarzenie
31.03.2016 | Altany, pergole

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Od tego dnia wszyscy zwyczajowo wypatrują rozkwitających krzewów, pierwszych wiosennych kwiatów oraz tak wymarzonej przez wszystkich wiosny. Ta tego roku będzie jeszcze bardziej barwna, rozkwitająca i przede wszystkim inna niż wcześniejsze. Wszystko to za sprawą Festiwalu Ogrodów, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 2-3 kwietnia i Warszawie 7-8 maja.