Dzień otwarty w sklepie Würth Polska – Gdynia

Promocje, pokazy i porady ekspertów Würth Polska

Liczne promocje, ciekawe pokazy produktowe oraz bezpłatne porady ekspertów – to wszystko będzie czekało na obecnych i przyszłych klientów Würth Polska. Koncern organizuje bowiem dzień otwarty, który odbędzie się 30 czerwca br. w sklepie przy ul. Hutniczej 16.

Pokazy produktów i systemów Würth skierowane będą do klientów z różnych branż. I tak osoby zainteresowane działem „drewno” będą mogły poznać szczegóły techniki wiercenia w drewnie, nowy klej do klejenia zawiasów do szkła czy dowiedzieć się więcej na temat systemu szuflad cokołowych oraz nowych zawiasów Tiomos. Natomiast z działu „auto” zostaną zaprezentowane szpachle, wkłady do wycieraczek, profesjonalne sposoby czyszczenia samochodów, a także nowości w ofercie do polerowana – Würth Perfection Line.

 

wurth dzień otwartyfot. Würth Polska

 

Eksperci z działu „budownictwo” opowiedzą o technice montażu bezpośredniego (nowe osadzaki prochowe), technice zamocowań, chemii budowlanej oraz nowych narzędziach akumulatorowych. Ci, którzy przyjdą tam dla prezentacji produktowych z działu „metal”, również nie będą zawiedzeni. Dla nich specjaliści Würth Polska zaprezentują nowe przyłbice spawalnicze z filtracją powietrza, wiertła i gwintowniki, system Orsy Bull – w tym walizki i kufry narzędziowe wraz z wyposażeniem.

Dzień otwarty odbędzie się w godzinach 09:30 – 17:30 i organizowany jest z myślą o osobach reprezentujących wyżej wymienione branże – zarówno firmy, jak i własny biznes. Klienci będą mogli uzyskać informacje na wszelkie tematy związane z produktami firmy, oferowanymi systemami, a także uzyskać indywidualne porady od ekspertów.

 

wurth dzień otwartyfot. Würth Polska

 

Wydarzenia w sklepach Würth Polska trwają od kwietnia br., a szczegółowy harmonogram wydarzeń w innych miastach przedstawia się następująco:
Gdańsk – 6 września 2016
Poznań – 8 września 2016
Warszawa (Aleje Jerozolimskie) – 13 września 2016
Bielsko-Biała (nowy sklep) – 15 września 2016
Warszawa (Modlińska) – 4 października 2016
Bydgoszcz – 6 października 2016

 

wurth dzień otwartyfot. Würth Polska

 

Grupa Würth posiada swoje oddziały w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach, co przekłada się na przeszło 400 samodzielnych firm. Polski oddział funkcjonuje pod szyldem Würth Polska i posiada obecnie 20 sklepów na terenie całego kraju. Firma stawia na ciągły rozwój, w związku z czym w bieżącym roku sieć powiększy się jeszcze o dwa sklepy – w Częstochowie i Bielsku-Białej.

W sklepach stacjonarnych koncern oferuje przeszło 2 tys. produktów, ale Würth Polska uruchomił również nową wersję sklepu internetowego, w której znajduje się oferta ponad 100 tys. produktów, rozwiązań i patentów. Światowy lider w dystrybucji produktów z działów: drewno, auto, budownictwo i metal, prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom oraz osobom z własną działalnością gospodarczą.

Więcej szczegółów na stronie: www.wurth.pl

 


Data publikacji: 2016-06-28

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


W dniach 30 września-2 października 2021r. w...
W Warszawskim Teatrze Wielkim — Operze Narodowej...
Pomiędzy 4. a 7. lutego w Poznaniu...
Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu...
Liczne promocje, ciekawe pokazy produktowe oraz bezpłatne...

Słowa kluczowe: wurth dni otwarty, dzień otwarty, narzędzia, chemia