Styroform S.C.Adres firmy:
75-811 Koszalin,
ul. Połczyńska 67,
woj. zachodniopomorskie


Kontakt:
tel. +48 501-325-501
tel. kom. +48 669-575-541
Email: [email protected]
WWW: www.styroform.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Sobota: 8:00 - 13:00 Styroform S.C.

O firmie


STYROFORM dla budynków energooszczędnych

Termoparapety na rzecz lepszej izolacyjności budynków

Koszalińska firma STYROFORM działa na rynku już od 7 lat i dostarcza na rynek efektywne rozwiązania z zakresu eliminacji mostków cieplnych dla budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Specjalnie opracowany termoparapet poprawia izolację budynku i pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania. Nadaje się do zastosowania zarówno pod oknami, jak i drzwiami, niezależnie od rodzaju zastosowanej stolarki.

STYROFORM rozpoczął swoją działalność w 2013 roku. Firma powstała w celu podniesienia standardów termoizolacji budynków za sprawą ulepszonych produktów budowlanych, które umożliwiają eliminację lub ograniczenie mostków termicznych wszelkiego typu. Połączenie okna i drzwi ze ścianą tworzy tzw. „słabe miejsca”, wokół których często dochodzi do strat ciepła. STYROFORM opracował i produkuje najwyższej jakości termoparapety, które eliminują ten problem. Dzięki termoparapetom udaje się przeprowadzić ciepły montaż okien oraz drzwi, skutecznie je uszczelnić oraz prawidłowo wyeliminować mostki termiczne.

Ekologia i ekonomia

Unikalny termoparapet sprawia, że firma STYROFORM umiejętnie odpowiada na rosnące potrzeby z zakresu prawidłowej izolacji. Za sprawą niewielkiej inwestycji użytkownicy obniżają koszty ogrzewania oraz pozytywnie wpływają na ekologię. Stosowanie termoparapetów pozwala także sprostać wielu rygorystycznym wymogom z zakresu energooszczędności, jakie spoczywają na inwestorach, wykonawcach, a także użytkownikach budynków.

Własna produkcja

Firma STYROFORM samodzielnie opracowała koncepcję termoparapetów. Te nowoczesne profile są wykonane z polistyrenu ekstrudowanego (XPS, Styrodur). Materiał ten powstaje w procesie spieniania a następnie ekstrudowania polistyrenu z dodatkiem środka pianotwórczego poddawanego działaniu wysokiej temperatury oraz ciśnienia. W efekcie oznacza to większą wytrzymałość mechaniczną, termoizolacyjność oraz odporność na wilgoć w stosunku do styropianu. Termoparapety są odporne na korozję biologiczną, chemiczną oraz cechują się niską nasiąkliwością.

Szeroki zakres produktów

Zakład podchodzi do każdej inwestycji indywidualnie oraz oferuje pełne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich termoparapetów oraz ich produkcji. STYROFORM oferuje pełen zakres wielkości, kształtów i rodzajów termoparapetów. Profile są dostosowane do każdego rodzaju stolarki PVC, aluminiowej i drewnianej i nadają się do zastosowania zarówno pod oknami oraz drzwiami (balkonowe, wejściowe, tarasowe). To właśnie zastosowanie Styroduru sprawia, że termoparapety łatwo łączy się z różnymi materiałami budowlanymi.

Dodatkowa oferta oraz usługa cięcia

Poza szeroką gamą termoparapetów, STYROFORM oferuje również dodatkowe produkty i usługi. Firma przeprowadza dla swoich klientów m.in. usługi cięcia styropianu i Styroduru (XPS) na żądane wielkości. Poza tym, w ofercie znajdziemy również: listwy do montażu oświetlenia ledowego, elementy dekoracyjne na elewacje budynków i drobne elementy styropianowe.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.styroform.pl

Produkty i Usługi


  • Termoparapety
  • Spadki podokienne
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Przepusty instalacyjne
  • Listwy pod oświetlenie LED
  • Profile elewacyjne
  • Profile ozdobne
  • Usługi cięcia

Galeria


Artykuły o tej firmie


Energooszczędne rozwiązania, doskonale zaizolowane budynki, nowoczesne metody...
Jednym z elementów, które odpowiadają za największe...
Izolacja okien jest niezwykle ważną kwestią w...

Słowa kluczowe: styroform, styroform s. c., termoparapety, styroform termoparapety, spady podokienne, podokienne spadki styroform, ogrzewanie podłogowe styroform, profile elewacyjne styroform, profile ozdobne, profile ozdobne styroform, usługi cięcia,