DS-PRO Sp. j.Adres firmy:
26-130 Suchedniów,
ul. Berezów 17,
woj. świętokrzyskie


Kontakt:
tel. 724 238 438
Email: [email protected]
WWW: www.dekordeska.pl

DS-PRO Sp. j.

O firmie


DEKORDESKA – IMITACJA DREWNA NATURALNEGO
Firma DS-PRO Sp. j., specjalizuje się w produkcji paneli elewacyjnych imitujących drewno od roku 2010. Zdobyte doświadczenie i ciągłe udoskonalanie produktu pozwoliło Nam wprowadzić na rynek produkt trwały, wysokogatunkowy i estetyczny.

Jedyna w swoim rodzaju

Proponowany przez DS-PRO Sp. j. produkt o nazwie DEKORDESKA to materiał wiernie imitujący drewno, dający możliwość szlachetnego wykończenia budynku lub wnętrza, zastępujący deskę elewacyjną. Jest to propozycja wyróżniająca się na tle konkurencji zarówno procesem i technologią produkcji, certyfikowaną kontrolą jakości, jak też wyglądem końcowym i trwałością. Nie stanowi jedynie niewyraźnego odcisku wzoru deski i nie płowieje w miarę upływu czasu. Powszechnie stosuje się imitująca deskę okładzinę typu „rolka”, jednak przy ostrym słońcu widoczne jest jej „falowanie” na elewacji. Znajdujące się w ofercie firmy DS-PRO rozwiązanie zapewnia jakość: panele pozostają równe, wzór jest dobrze widoczny, a całość nie traci barwy. DEKORDESKA sprzedawana jest w kolorze jasnym kremowym, a efekt końcowy (kolor drewna i przebarwienia słojów) nabiera wyrazu po nałożeniu wybranego koloru lazury.

Jakość, trwałość, prostota

Do zalet, jakimi cechuje się DEKORDESKA należą lekkość, prostota montażu jedynie przy użyciu kleju nie ingerującego w ocieplenie budynku, trwałość oraz łatwość obróbki. Szeroki wachlarz zastosowań umożliwia indywidualne podejście do aranżacji przestrzeni. Uzyskanie wyglądu drewna na elewacjach i w środku budynku jest w tym przypadku bardzo łatwe i nie pociąga za sobą komplikacji montażowych. niezwykle proste. Te drewnopodobne panele dekoracyjne pozwalają na szybką zmianę wyglądu budynku, renowację lub dekorację ścian, a mogą być wykorzystane jako deskowanie częściowe lub cało powierzchniowe. Zawsze świetnie się w komponują z nowoczesną, jak i stylową architekturą, idealnie imitują również ścianę szkieletową, tzw. mur pruski. Jest to produkt niepalny (klasa niepalności NRO), wytwarzany z wysokiej jakości materiałów, jako kompozyt polistyrenu, masy akrylowej i siatki z włókna szklanego.

Szeroki wachlarz zastosowań

Profil instalacji można dopasować do krzywizn ścian, jest ona również odporna na działanie czynników pogodowych i mechanicznych. Znajduje szerokie zastosowanie na budynkach ocieplonych systemami BSO na styropianie, nie wymaga okresowej impregnacji, jest odporna na insekty, nie wypacza się. Po zamontowaniu nie wymaga obsługi, stanowiąc tym samym inwestycje na lata. Daje możliwość efektownego wykończenia fasady lub wnętrza, przy rozsądnej proporcji ceny do uzyskanego efektu. DEKORDESKA to produkt szczególnie polecany podczas prac wykończeniowych i projektowania wnętrz. Jest idealny dla architektów oraz wszystkich tych, którzy szukają nowoczesnych materiałów elewacyjnych i ciekawych pomysłów.

Produkty i Usługi


  • Stan surowy (materiały murowe)
  • Systemy dociepleń
  • Materiały dachowe i do strychów
  • Materiały wykończeniowe
  • Systemy renowacji i restauracji starych murów
  • Narzędzia i akcesoria

Artykuły o tej firmie


DEKORDESKA to unikatowy produkt, który pozwala cieszyć...
Prosty montaż, wyeliminowanie konieczności konserwacji, odporność na...
Drewno należy do najstarszych materiałów używanych przez...

Słowa kluczowe: elewacje, dekordeska, systemy dociepleń, materiały dachowe, materiały wykończeniowe, systemy renowacji, DS-PRO Sp. j., ds pro, ds-pro,