BRYZA Cellfast Sp. z o.o.Adres firmy:
37-450 Stalowa Wola,
ul. Grabskiego 31,
woj. podkarpackie


Kontakt:
tel. (00 48) 13 432 10 31
tel. kom. (00 48) 13 436 38 29
Email: [email protected]
WWW: www.rynnybryza.pl

Godziny otwarcia:

pon- pt 8:00 -16:00BRYZA Cellfast Sp. z o.o.

O firmie


Czołowy polski producent systemów rynnowych, podsufitek, węży i akcesorów ogrodowych, oparty w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata. Grupa Cellfast dysponuje powierzchnią produkcyjną przekraczającą 75 000 m2, na którą składają się cztery zakłady produkcyjne, ulokowane w Stalowej Woli i Krośnie.

Produkty i Usługi


System rynnowy BRYZA STAL

Produkowany jest ze stali ocynkowanej najwyższej jakości, dodatkowo powlekanej powłoką poliuretanową, co zapewnia wieloletnią trwałość i wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Oferujemy dwa najczęściej stosowane rozmiary rynien stalowych: 125/90 i 150/100, w gamie pięciu kolorów. Wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, łatwością montażu i funkcjonalnością. Głębokie rynny zapewniają prawidłowe odprowadzenie wody deszczowej nawet podczas intensywnych opadów. Długie ramiona narożnika dają możliwość mocowanie dodatkowych uchwytów rynnowych stabilizujących narożnik.

System rynnowy BRYZA PVC

To produkt o ugruntowanej pozycji rynkowej. W ofercie dostępny jest kompletny system składający się z rynien o przekroju 75, 100, 125, 150 mm, zespołu kształtek, rur spustowych w trzech średnicach 63, 90, 110 mm oraz kompletu akcesoriów umożliwiających na odprowadzenie wody i jej efektywne odzyskiwanie. Dyskretna elegancja klasycznych kształtów, łatwość montażu i gama ośmiu kolorów, pozwali na zaspokojenie Państwa potrzeb. System rynnowy BRYZA PVC wyróżnia się niezawodną szczelnością oraz łatwością montażu.

Podsufitki

To rozwiązanie kompletne, składające się z deski pełnej i perforowanej, listwy J, listy H oraz listwy narożnej zewnętrznej. Podsufitka BRYZA PVC pozwala na estetyczne i trwałe wykończenie okapu dachu. Produkt cechuje całkowita odporność na warunki zewnętrzne, nie wymaga konserwacji ani malowania. Bogata gama kolorów spójna z kolorystyką systemu rynnowego zapewnia efektowne wykończenie dachu. W ofercie dostępne są również podsufitki z okleiną drewnopodobną, doskonale imitującą naturalne walory drewna.

Artykuły o tej firmie


Rynny Bryza firmy Cellfast to od ponad...
Konstrukcja dachu to ważny i jednocześnie newralgiczny...
Budowa domu w dzisiejszych czasach to kosztowny...

Słowa kluczowe: cellfast, cellfast narzędzia, cellfast narzędzia ogrodnicze, węże ogrodowe, zraszacze, przyłącza, złączki, wózki, linie kroplujące, systemy bryza, bryza, rynny bryza, systemy rynnowe bryza,