Bauder Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
61-719 Poznań,
ul. Kutrzeby 16 G lok. 141,
woj. wielkopolskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 618857900
Email: info@bauder.pl
WWW: www.bauder.pl

Bauder Polska Sp. z o.o.

Artykuły o tej firmie


Przez lata człowiek wydzierał naturze niemal każdy skrawek przestrzeni, wycinając lasy czy betonując i asfaltując drogi i place. Dziś, gdy w cenie są rozwiązania ekologiczne, trend ten przybrał kierunek odwrotny. Coraz częściej stawiamy na takie rozwiązania, które pozwalają zwrócić naturze choć cząstkę tego, co zostało jej zabrane. Wśród nich są zielone dachy, które – z uwagi na aspekt wizualny – coraz częściej wymagane są przez inwestorów w nowych projektach wyłącznie ze względów estetycznych.
Energooszczędność, niskie koszty ogrzewania, wyeliminowanie konieczności napraw i konserwacji – to wymagania, jakie przed producentami termoizolacji stawiają dziś klienci. Materiałem o niskim współczynniku przewodzenia ciepła i bardzo wytrzymałym są płyty BauderPIR wykonane ze sztywnej pianki poliuretanowej. Dzięki temu, że oferowane są w kilku różnych wariantach, bez trudu można dobrać produkt optymalny do konkretnego przypadku.
Konstrukcje dachów skośnych to niemałe wyzwanie dla ekip budowlanych. Obok skutecznego zabezpieczenia przed opadami, takie dachy muszą być przede wszystkim dobrze zaizolowane termicznie, zwłaszcza gdy poddasze ma być wykorzystane do celów mieszkalnych. Rozwiązania systemowe firmy Bauder do termoizolacji dachów stromych to propozycja dla tych osób, które nie chcą borykać się z trudnościami związanymi z dopasowywaniem do siebie pojedynczych produktów, a jednocześnie mają wysokie wymagania odnośnie jakości i opłacalności inwestycji.

Słowa kluczowe: dachy zielone, zielony dach