ZUEL ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCHAdres firmy:
87-100 Toruń,
ul. Wita Stwosza 14 /2,
woj. kujawsko-pomorskie

Obszar działania:
Głównie region kujawsko-pomorski, również zlecenia na całą Polskę

Kontakt:
tel. kom. 601 640 220
Email: [email protected]
WWW: www.elektryk-torun.eu

ZUEL ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCH

O firmie


ZUEL – instalacje elektryczne

Firma ZUEL istnieje od 1991 roku i obecnie zatrudnia 10 pracowników (techników-elektryków), którzy posiadają doświadczenie oraz uprawnienia w zakresie montażu, remontów oraz przeglądów instalacji elektrycznych. Firma świadczy usługi w zakresie budownictwa ogólnego, komercyjnego, obiektów specjalnych (w tym konstrukcji lekkich, zabytkowych itp.). Przez lata działalności przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się także w zakresie instalacji odgromowych, telefonicznych, domofonowych, RTV, a także w oświetlaniu terenu. Usługi ZUEL kierowane są ponadto do odbiorców przemysłowych podejmując się montażu i modernizacji instalacji energetycznych.

Swoją mocną pozycję toruńskie przedsiębiorstwo buduje już od 30 lat, poszerzając sukcesywnie spektrum oferowanych usług, zdobywając nowe kompetencje i dokształcając się w zakresie pojawiających się na rynku technologicznych innowacji. Choć terytorialnie firma działa przede wszystkim na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, jest też gotowa podjąć się zleceń na terenie całego kraju.

Oprócz wieloletniego doświadczenia, przedsiębiorstwo zapewnia też krótkie terminy realizacji, bezpłatne wizje lokalne oraz przede wszystkim najwyższą jakość świadczonych usług.

Firma kompleksowo zajmuje się realizacją zleceń w zakresie instalacji elektrycznych, energetycznych i teleinformatycznych. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy oraz zakłady przemysłowe. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz zatrudnionym fachowcom, ZUEL podejmuje się też dużych i wymagających zleceń, jak np. wykonywanie i remonty instalacji elektrycznych i teletechnicznych w obiektach użytkowych, które są wpisane do rejestru.

Produkty i Usługi


Wśród oferowanych przez firmę ZUEL usług znajdują się:

Instalacje elektryczne (wykonawstwo i montaż)

Instalacje energetyczne przemysłowe (wykonawstwo, modernizacje, remonty)

Prace kontrolno-pomiarowe (pomiary: instalacji odgromowej, rezystancji izolacji przewodów, uziemienia, pętli zwarcia, testy wyłączników różnicowo-prądowych, natężenia oświetlenia itp.) oraz przeglądy 5-letnie;

Remonty instalacji (np. uzupełnianie niedoborów gniazd w instalacji, wymiana przewodów na miedziane, doprowadzanie dodatkowych przewodów, wymiana rozdzielnic, montaż zabezpieczeń).

Pogotowie elektryczne – interwencja 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu w przypadku przerw w dostawie prądu, uszkodzeń linii, wejść i liczników.

ZAKRES USŁUG:

1. Budowa i remonty urządzeń stacji 15(20 i 6)/0,4kV wnętrzowych i wolnostojących
2. Przeglądy okresowe stacji transformatorowych z pomiarami
3. Montaż, wymiana oraz pomiary transformatorów SN
4. Budowa i remonty oraz przeglądy okresowe instalacji elektroenergetycznych SN i nn w zakładach przemysłowych
5. Montaż i remonty instalacji oświetleniowych bez napowietrznych
6. Montaż instalacji elektrycznych i oświetleniowych w budynkach użyteczności publicznej oraz w budynkach jedno i wielorodzinnych
7. Montaż instalacji elektrycznej w obiektach zabytkowych, podświetlenia obiektów zabytkowych , ruin, murów itp.
8. Montaż i wymiana obwodów pierwotnych i wtórnych rozdzielni 110 i 15kV
9. Prowadzenie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych w zakładach przemysłowych
10. Termowizja urządzeń i instalacji elektrycznych
11. Przeglądy okresowe instalacji elektrycznej tzw. 5-letnie w budownictwie mieszkaniowym , w zakładach i biurach z pomiarami
12. Montaż cyfrowych instalacji domofonowych w budynkach

Artykuły o tej firmie


Współcześnie trudno sobie nawet wyobrazić życie bez...
Prawidłowo wykonana i dobrze działająca instalacja w...
Prace związane z wykonywaniem czy serwisowaniem instalacji...
Z prądem nie ma żartów – uczono...

Słowa kluczowe: ZUEL, zakład, prąd, energetyka, elektryka, linie, Toruń, Adam, Gliszczynski, remont, sieć, teleinformatyka, elektrycznych, usuwanie awarii, pomiary elektryczne, Instalacje elektryczne