Oprawa, która zdobi wnętrze. FLYING BALL od marki AQForm

Wybierając dziś oświetlenie do wnętrza domu nie musimy dokonywać wyboru między ładną a funkcjonalną oprawą. Rozwój technologii i wzornictwa pozwala nam na łączenie tych dwóch aspektów. Dzięki temu, dziś w naszych domach może wisieć oświetlenie, które ozdabia całą przestrzeń i jednocześnie dzięki swoim parametrom technicznym pełni określoną rolę. Oprawa FLYING BALL jest bardzo dobrym przykładem połączenia designu z funkcjonalnością.
Funkcjonalność zamknięta w kuli

fot. AQUAFORM 

W obecne trendy, w których króluje uniwersalny minimalizm, wpisują się nie tylko szklane kule, ale również konstrukcja, na której zostały osadzone. Prostopadłe ramiona lub symetryczne względem siebie łuki wpisują się w nowoczesne wzornictwo i jednocześnie są ciekawym, dekoracyjnym dopełnieniem aranżacji w praktycznie każdym stylu. A to dlatego, że konstrukcja FLYING BALL występuje w różnych wariantach kolorystycznych

fot. AQUAFORM 

Cechą charakterystyczną oświetlenia polskiego producenta AQForm jest połączenie estetyki i bardzo dobrych parametrów światła. Nie inaczej jest w przypadku FLYING BALL. W tej kolekcji estetyka i nietuzinkowy design współgrają z możliwością wielokierunkowego zastosowania. Szklana kula może doświetlać stół w jadalni, blat roboczy w kuchni lub stylowe hotelowe lobby. Dzięki temu, że klosz jest mleczny, światło emitowane przez FLYING BALL jest przyjemnie rozproszone i nie razi.

fot. AQUAFORM 

100% uwagi

FLYING BALL zwraca na siebie uwagę. To nie jest oprawa obok, której nie można przejść obojętnie. Jest mocnym akcentem we wnętrzu – zarówno prywatnym w wersji nad stołem, czy wyspą kuchenną, jak i we wnętrzu publicznym. Jej estetyka i funkcjonalność dopełni niewielkie gabinety, duże salony, pokoje hotelowe, a także recepcje w wielu budynkach. Wszystko zależy od koncepcji architektonicznej!

fot. AQUAFORM 

Niepowtarzalny charakter oprawy będzie doskonale współgrać z zamysłem minimalistycznym, dopełni nowoczesne projekty, ozdobi wnętrza wykończone w stylu glamour, zastąpi dekoracje w loftowych przestrzeniach oraz odda klimat stylu klasycznego.

FLYING BALL to kolejny przykład oprawy, która udowadnia, że nie tylko ładnie wygląda, ale i ma świetne parametry techniczne, a także wszechstronne możliwości zastosowania.

___

AQForm (wcześniej znany jako Aquaform Lighting Solutions) to nagradzana polska marka, w której portfolio można znaleźć nowoczesne oprawy oświetleniowe, potrafiące przemówić do emocji. Ma silną pozycję na rodzimym rynku w Polsce i jest wyraźnie obecna na wielu rynkach europejskich. Udało jej się wykreować wymowne i charakterystyczne wzornictwo, potrafiące skusić profesjonalistów, kreatorów trendów i konsumentów. AQForm jest częścią międzynarodowej grupy Delta Light, obejmującej swoją działalnością ponad 120 krajów. Jedną z wielu przyczyn sukcesów marki jest doskonałe wsparcie dla architektów, specjalistów branży oświetleniowej i użytkowników. www.aqform.com


Data publikacji: 2022-09-21

Podobne technologie i poradniki


27.07.2023 | Oświetlenie
fot. AQForm | IKI round E27 wall...
06.12.2021 | Oświetlenie
Nowoczesne spojrzenie na design Nowoczesne trendy projektowania...
06.12.2021 | Oświetlenie
Nowoczesna sztukateria stała się nieodzownym elementem wykończeniowym,...
01.06.2020 | Oświetlenie
Okrągłe profile LED to rozwiązanie niezwykle praktyczne...
05.05.2020 | Oświetlenie
Nowoczesne kinkiety ścienne. Wykonane z aluminium, stanowiące...
23.04.2020 | Oświetlenie
Wybierając lampy do mieszkania czy przestrzeni biurowej,...
24.01.2020 | Oświetlenie
Obecnie oczekuje się, by oświetlenie schodowe, oprócz...
19.12.2019 | Oświetlenie
Lampy wiszące to jeden z najciekawszych rodzajów...
12.11.2019 | Oświetlenie
Łazienka jest miejscem, które wymaga dobrze przemyślanego...
24.09.2019 | Oświetlenie
Profil RETO Lumines Lighting Odpowiednio zaplanowana i...