Pokazowe Sadzenie Oxytree na Plantacji Firmowej w Stoszycach

W sobotę 13 maja na terenie Centrum Logistycznego Oxytree w Stoszycach odbyło się Pokazowe Sadzenie Oxytree. Wydarzenie w formie Pikniku Rodzinnego zorganizowane zostało przez firmę Oxytree Solutions Poland i zgromadziło dużą liczbę zainteresowanych drzewem tlenowym Oxytree.

W czasie spotkania na plantację trafiły pierwsze sadzonki. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję na własne oczy przekonać się, jak przygotować otwór na sadzonki, odpowiednio wsadzić je do ziemi, podlewać i pielęgnować. Spotkanie było doskonałą okazją do rozmowy z ekspertami i pracownikami firmy Oxytree Solutions Poland, obejrzenia szklarni, w których przechowane są Oxytree oczekujące na dostawę, a także przekonania się, jak wygląda pozyskane z nich drewno. Pokazowym Sadzeniem zainteresowali się nie tylko świeżo upieczeni właściciele Oxytree, na których czeka pierwsze sadzenie w maju i czerwcu. Obejrzenie roślin oraz możliwość rozmowy z ekspertami była nie lada gratką dla tych, którzy myślą o założeniu własnej plantacji lub zakupieniu Oxytree do ogrodu.

Uczestnicy Pikniku mogli nie tylko własnoręcznie posadzić Oxytree, ale i je symbolicznie zaadoptować – pomysł szczególnie spodobał się najmłodszym uczestnikom Pikniku, którzy nazywali i ozdabiali tabliczkami wybrane sadzonki. Oprócz tego, na Pokazową Plantację trafiły Oxytree, którym imiona nadali finaliści konkursu ogłoszonego na firmowym Facebooku. Najważniejsze momenty Pikniku można było śledzić w Internecie, gdzie na bieżąco dodawane były zdjęcia i transmisje na żywo.

Rozwój i wzrost świeżo posadzonych sadzonek można śledzić osobiście – firma Oxytree Solutions Poland zaprasza do odwiedzenia Pokazowej Plantacji Oxytree plantacji osobiście, a także śledzenia jej za pośrednictwem strony internetowej.

www.oxytree.pl


Data publikacji: 2017-05-19

Podobne technologie i poradniki


Pielęgnacja drzewek tlenowych na plantacji i w...
Jedynym ograniczeniem dla wykorzystania drewna w XXI...
Reklama reklamą, a fakty faktami – pod...
Szybko rosnące drzewa tlenowe Oxytree wymagają kilku...
Szybko rosnące drzewo to marzenie każdego ogrodnika...