Oxytree- szybko rosnące drzewo jako piękna ozdoba Twojego ogrodu!

Szybko rosnące drzewo to marzenie każdego ogrodnika – nie ma lepszego sposobu na zagospodarowanie przestrzeni i ozdobienie przydomowej działki w zaledwie kilka miesięcy.

Oxytree znane jest w Polsce od 2015 i nazywane jest drzewem tlenowym – produkuje nawet 10 razy więcej tlenu niż rodzime gatunki drzew. Oxytree, które potrafi osiągnąć nawet 16 metrów wysokości w zaledwie 6 lat jest drzewem znanym i lubianym przez miłośników ogrodnictwa. Swoją popularność zawdzięcza wyjątkowym właściwościom, takim jak szybki wzrost, okazałe liście oraz piękny kwiatostan, który może stać się źródłem wysokiej jakości miodu. Dzięki swoim ogromnym liściom Oxytree gwarantuje przyjemny cień, o który tak trudno w upalne lato. Oxytree najlepiej prezentuje się wiosną, kiedy kwitnie – jego efektowny, fioletowy kwiatostan przyciąga wzrok i pięknie ozdabia ogród.

Drzewo przystosowane jest do polskich warunków i nie ma problemu z zimowaniem. Rozmnaża się wyłącznie laboratoryjnie i posiada palowy system korzeniowy, nie stwarza więc zagrożenia dla innych gatunków roślin i nie konkuruje z nimi o składniki pokarmowe. Warto więc sadzić Oxytree w towarzystwie innych roślin, takich jak drzewka owocowe czy warzywa tworząc ciekawy i zróżnicowany ogród w obszarze własnego domostwa. Co najważniejsze, Oxytree rośnie na mało urodzajnych glebach  – można więc wykorzystać nieużytki i stworzyć na nich większą lub mniejszą plantację drzew, które szybko zapełnią obszar zieleniąc się i kwitnąc.

Jeśli marzysz o pięknym ogrodzie z prawdziwego zdarzenia w krótkim czasie, wybierz Oxytree – szybko rosnące drzewo tlenowe, które stanowić będzie piękną ozdobą Twojego ogrodu lub przydomowej działki. Warto pospieszyć się z zamówieniem, ponieważ najlepszy czas nasadzeń Oxytree przypada na okres od połowy maja do końca czerwca.

Stwórz ogród marzeń w zaledwie kilka miesięcy, posadź Oxytree i zobacz, jak pięknie wygląda wiosną i ile korzyści oferuje latem.

Więcej informacji: www.oxytree.pl | (71) 726 00 16


Data publikacji: 2017-05-12

Podobne technologie i poradniki


Pielęgnacja drzewek tlenowych na plantacji i w...
Jedynym ograniczeniem dla wykorzystania drewna w XXI...
Reklama reklamą, a fakty faktami – pod...
Szybko rosnące drzewa tlenowe Oxytree wymagają kilku...