Riwal został członkiem wspierającym International Powered Access Federation (IPAF)

Riwal został członkiem wspierającym International Powered Access Federation (IPAF) i jest pierwszą firmą wynajmującą i szkoleniową, która dołączyła do tej specjalnej kategorii członkostwa. Riwal dołącza do firm takich jak Alimak, AON, APEX i Haulotte jako członkowie wspierający IPAF.

Romina Vanzi, szefowa IPAF ds. Rozwoju Regionalnego:„Riwal od dawna jest aktywnym członkiem IPAF, z reprezentacją w różnych komitetach i radach, a także CEO – Pedro Torres, będącym członkiem zarządu organizacji IPAF. Dlatego dołączenie Riwal, jako członka wspierającego jest doskonałym sposobem na zjednoczenie wysiłków na rzecz naszego wspólnego celu jakim jest promowanie bezpiecznych rozwiązań do pracy na wysokości w branży podestów ruchomych.

„Będzie to szczególnie korzystne dla naszej organizacji, aby członek zajmujący się wynajmem sprzętu i szkoleniami na całym świecie – zarówno na rynkach o ugruntowanej pozycji, jak i tych wschodzących- dołączył do powiększającej się listy członków wspierających IPAF”. Członek wspierający to kategoria członkostwa IPAF, której celem jest uznanie i utrzymanie strategicznych inicjatyw IPAF oraz ogólny wkład w poprawę bezpieczeństwa i produktywności na rynku wynajmu podestów ruchomych, na całym świecie.

Peter Douglas, CEO & MD w IPAF, mówi: „Ostatnie dwa lata pokazały nam, jak ważna jest współpraca w osiąganiu wspólnej korzyści – bezpieczeństwa w naszej branży. Szczególnie ciężko pracowaliśmy nad podkreśleniem wartości jakie IPAF oferuje swoim członkom – jako punkt odniesienia dla wytycznych bezpieczeństwa i technicznych, opracowywanie i wdrażanie norm, występowanie w kluczowych kwestiach branżowych do organów rządowych, lub oferowanie naszym członkom niezbędnych informacji biznesowych i wsparcia, zwłaszcza w niepewnych czasach.


Data publikacji: 2022-04-21

Podobne technologie i poradniki


10.02.2022 | Drabiny
Historia marki Faraone sięga roku 1969. Na...
30.01.2020 | Podnośniki
Jak uczynić pracę operatora łatwiejszą i bezpieczniejszą...
11.03.2019 | Podnośniki
Marzec 2019 – Riwal, lider w branży...