Riwal wprowadza portal dla klienta “My Riwal”

Marzec 2019 – Riwal, lider w branży wynajmu i sprzedaży podnośników ruchomych i ładowarek teleskopowych, wykonał kolejny duży krok, aby jak najlepiej realizować potrzeby klienta. Firma, jako pierwsza i jedyna w Polsce w swoim sektorze wprowadziła portal dla klienta My Riwal.

Dzięki portalowi My Riwal klienci mogą zobaczyć online całą historię zamówionych na wynajem maszyn. Mają możliwość szybkiej rezerwacji kolejnego podnośnika lub ładowarki teleskopowej czy zgłoszenia zwrotu maszyny poprzez stronę internetową, bez konieczności kontaktu z oddziałem Riwal. Oprócz standardowego dostępu do portalu z komputera, użytkownicy mogą korzystać z funkcjonalności My Riwal za pośrednictwem aplikacji mobilnej na Android i iPhone. Osoba odpowiedzialna za wynajem sprzętu może realizować wszystkie wspomniane działania 24/7, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, co znacznie poprawia efektywność pracy.

 

 

Dodatkowo poprzez My Riwal kierownik budowy może sprawdzić dokładną lokalizację każdej maszyny na projekcie w czasie rzeczywistym, włącznie z informacją o tym, jak często maszyna pracuje. Klient ma także dostępną opcję otrzymywania alertów, jeśli podest ruchomy czy ładowarka teleskopowa od Riwal nie pracuje przez założony przez niego okres, np. 24 godziny. Bazując na tych danych może zdecydować o wcześniejszym zakończeniu wynajmu maszyny, jeśli pozostaje nieużywana przez dłuższy czas.
Portal jest nieustannie rozwijany o nowe funkcjonalności w oparciu o potrzeby i pomysły zgłaszane przez klientów. My Riwal jest już używany przez partnerów Riwal w Holandii, Belgii, Danii, Francji. Teraz jest dostępny także dla klientów Riwal w Polsce, w naszym języku.
Pedro Torres, Dyrektor ds. Operacyjnych w Riwal dodaje: „My Riwal został stworzony, aby pomóc klientom podejmować decyzje na podstawie rzetelnych informacji. Pozwala skupić się na całkowitym koszcie wynajmu każdej z maszyn, a nie na dziennej stawce. Poprzez zaoferowanie klientom możliwości dokładniejszego wglądu w te koszty, Riwal sprawia, że wynajęte maszyny pracują bardziej efektywnie i wydajnie.”

O RIWAL:
Riwal to międzynarodowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w wynajmie, sprzedaży i serwisie podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych oraz sprzedaży części zamiennych. Prowadzi również szkolenia dla operatorów maszyn pozwalające zdobyć uprawnienia UDT a od 2017 roku międzynarodowe licencje PAL w pierwszym w Polsce Centrum Szkoleniowym IPAF. Riwal oferuje maszyny do pracy na wysokości renomowanych producentów: JLG, Genie, Holland Lift, Magni, Dinolift. Priorytetem Riwal jest bezpieczeństwo pracy gwarantowane przez doskonały stan techniczny parku maszyn i ich systemów zabezpieczających. Misją firmy jest dostarczanie klientom najlepszych doświadczeń w branży poprzez zaangażowany zespól. Firmę wyróżniają także wysokie standardy obsługi klientów ukierunkowane na długofalową współpracę, szybkie dostawy i wsparcie serwisowe.
Przedsiębiorstwo powstało w 1968 roku w Holandii, a jego nazwa pochodzi od nazwisk założycieli: Richards & Wallington. W Polsce Riwal istnieje od 2008 roku. Obecnie firma działa handlowo w 70 krajach i posiada oddziały w 16 krajach na świecie, zatrudnia ponad 2200 osób i oferuje klientom park ponad 16 500 maszyn, dzięki czemu jest w gronie liderów wynajmu maszyn do pracy na wysokości. Więcej na: www.riwal.com/poland/pl-pl


Data publikacji: 2019-03-11

Podobne technologie i poradniki


21.04.2022 | Podnośniki
Riwal został członkiem wspierającym International Powered Access...
10.02.2022 | Drabiny
Historia marki Faraone sięga roku 1969. Na...
30.01.2020 | Podnośniki
Jak uczynić pracę operatora łatwiejszą i bezpieczniejszą...