IX Interior Design Forum – już we wrześniu!

Targi tekstyliów domowych

14 września 2016 r. w Galerii stadionu PGE Narodowy, w Warszawie, odbędzie się dziewiąta edycja targów Interior Design Forum, prezentujących najszerszą ofertę tekstyliów domowych w Polsce. Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu jest dla odwiedzających bezpłatny.

Organizator, firma Promedia Jerzy Osika, zamieściła na stronie targów: www.interiordesignforum.pl formularz zgłoszeniowy, który wystarczy wypełnić i poczekać na potwierdzenie wpisania na listę gości. Corocznie wśród uczestników targów dominują sklepy, salony i sieci detaliczne z branży wyposażenia wnętrz; pracownie i salony dekoracji okien; dekoratorzy i styliści wnętrz; projektanci i architekci; producenci mebli tapicerowanych oraz przedstawiciele sektora HoReCa.
Interior Design Forum to platforma wymiany informacji i pomysłów wśród profesjonalistów z branży. Warto odwiedzić wystawców, by poznać oryginalne produkty i inspiracje do aranżacji wnętrz, jak też wziąć udział w interesujących wykładach, by zapoznać się z najnowszymi, światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz, sprzedaży i marketingu.

 

idf zapowiedź

 

Bogata oferta wystawiennicza i ciekawy program edukacyjny za każdym razem przyciągają uwagę profesjonalistów. Targi odbędą się w prestiżowej lokalizacji, cenionej przez wystawców i zwiedzających – na terenie PGE Narodowego. Warto pamiętać, że PGE Narodowy daje gwarancję łatwego i szybkiego dojazdu z centrum Warszawy, i to zarówno autem, jak też komunikacją miejską. Ponadto wszyscy zmotoryzowani uczestnicy spotkania, jak zawsze – będą mieć zapewniony bezpłatny, przestronny parking.

 

idf zapowiedź

 

Patronat medialny nad Interior Design Forum objęły liczne magazyny i portale: Ambiente, Ambiente International, Biznes.meble.pl, Decoration&Design, Dom Idealny, Foorni.pl, Infoarchitekta.pl, Living Room, Liderbudowlany.pl, Meblarstwo Komponenty i Technologie, Meble.pl, Mieszkaniezpomysłem.pl, Nowy Magazyn, Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz, Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów, Toto Design, Własny Dom oraz Wnętrze i Ogród.

14 września 2016 r. to data, którą już dzisiaj warto zaznaczyć w swoim kalendarzu.


Data publikacji: 2016-06-16

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


04.04.2017 | Remonty, renowacje
Przegląd rynku budowlanego, spotkania B2B, konferencje i...
23.06.2016 | Energia ekologiczna
Targi Instal System to największe wydarzenie branżowe...
04.04.2017 | Remonty, renowacje
Przegląd rynku budowlanego, spotkania B2B, konferencje i...
23.06.2016 | Energia ekologiczna
Targi Instal System to największe wydarzenie branżowe...
04.04.2017 | Remonty, renowacje
Przegląd rynku budowlanego, spotkania B2B, konferencje i...
Za nami 14. edycja OKK! design, cyklu...
Kolejna, 14. edycja OKK! design, odbędzie się...
Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się...

Słowa kluczowe: targi branżowe, wydarzenie targowe, targi,