DOR-TEXAdres firmy:
90-350 Łódź,
ul. Wincentego Tymienieckiego 25c/207,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. kom. +48 601 34 93 94
Email: www.dor-tex.pl
WWW: www.dor-tex.pl

Godziny otwarcia:

pn – pt 8.00 – 17.00DOR-TEX

O firmie


DOR-TEX oferuje budowę całorocznych domów energooszczędnych, jak i również domków letniskowych opartych na konstrukcji szkieletu drewnianego.

Firma stosuje tylko i wyłącznie ekologiczne materiały posiadąjace niezbędne atesty. DOR-TEX zatrudnia ekipę specjalistów z dziedziny technologii budowy domów szkieletowych, dzięki czemu większość przedsięwzieć realizuje w czasie około dwóch miesięcy. Dodatkowo firma pomaga przy znalezieniu i zakupie odpowiedniej działki pod budowę domu, w projekcie domu, uzbrojeniu działki i wykonaniu fundamentu oraz w zdobyciu całej niezbędnej dokumentacji.

DOR-TEX posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt gotowych projektów domów od 36m2 do 180m2, zarówno domów parterowych, jak i z poddaszem. Firma posiada własne biuro projektowego, dlatego inwestor nie musi ponosić żadnych dodatków kosztów związanych z projektem.

Dor-Tex rozwija się dla Was.

W najbliższym czasie otwieramy nowy serwis EnergooszczedneStodoly.pl. Przedsięwzięcie Energooszczędna Stodoła jest pomysłem Witolda Grobelnego, który w 1999 roku rozpoczął przygodę z domami drewnianymi w firmie swojego ojca Wojciecha Grobelnego. W 2010 roku Witold Grobelny otworzył swoją własną działalność pod nazwą Dor-Tex, która do dnia dzisiejszego z dużym sukcesem i uznaniem obsługuje swoich Klientów na terenie całej Polski. Jej realizacje możecie Państwo zobaczyć na www.dor-tex.pl.

Potrzeba nieustannego rozwoju, oraz pasja w tworzeniu i budowie indywidualnych domów skłoniła Witolda Grobelnego do zaangażowania się w projekt Energooszczędna Stodoła.

Produkty i Usługi


Budowa domów energooszczędnych i ekologicznych

Artykuły o tej firmie


20.09.2017 | Domy drewniane
Zakup działki budowlanej to dopiero początek długiej...
24.09.2019 | Domy drewniane
Przyjazne środowisku naturalnemu oraz bezpieczne i oszczędne...

Słowa kluczowe: dor-tex, dortex, domy energooszczędne, domy oszczędne, domy ekologiczne, szybka budowa domów, domy szybko budowane, domy wytrybowywane szybko, profesjonalna budowa domów,