Europejskie Centrum InnowacyjneAdres firmy:
46-200 Kluczbork,
ul. Kilińskiego 2,
woj. opolskie


Kontakt:
tel. 77 418 39 85
tel. kom. 601 982 329
Email: [email protected]
WWW: www.eci.com.pl

Europejskie Centrum Innowacyjne

O firmie


Europejskie Centrum Innowacyjne oferuje na swojej stronie internetowej bogaty katalog materiałów budowlanych. Pod adresem www.eci.com.pl można znaleźć wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria pomocne do pomyślnego przeprowadzenia prac instalacyjnych i remontowych. Hurtownia oferuje znacznie więcej niż standardowy sklep z materiałami budowlanymi – znajdziemy tu nie tylko liczną gamę narzędzi, ale nawet podesty do konserwacji czołgów bojowych, gazy techniczne, wagi przemysłowe, jak też zestawy asekuracyjne do prac wysokościowych.

 

Bogata oferta narzędzi
Dystrybutor materiałów budowlanych proponuje szeroką gamę profesjonalnych narzędzi najwyższej klasy, które cechują się wysoką bezawaryjnością i sprostają potrzebom profesjonalnych przedsiębiorców i firm remontowych. 25 lat doświadczenia na rynku sprawiło, że Europejskie Centrum Innowacyjne stało się liderem w branży zaopatrzenia przemysłu budowlanego. Oferowane w stałej sprzedaży urządzenia to ponad 500 wyrobów najwyższej klasy objętych gwarancją, które dostępne są w niższej cenie niż u producenta. Europejskie Centrum Innowacyjne jest wiodącym i oficjalnym dystrybutorem m.in. szlifierek do gładzi i tynków, mieszarek do betonu, zarówno ręcznych, jak i automatycznych, a także przecinarek, podnośników do płyt kartonowo-gipsowych, frezarek do betonu, czy też betoniarek, mieszarek do zapraw i agregatów tynkarskich. Lista urządzeń jest bardzo długa, a odwiedziny strony www.eci.com.pl pozwolą zaspokoić potrzeby przedsiębiorstw o różnorodnym profilu produkcyjnym.

 

Produkty z katalogu bądź na zamówienie
Dystrybutor materiałów budowlanych z Kluczborka oferuje zarówno produkty standardowe, jak też takie, które powstają na konkretne zamówienie klienta i odpowiadają na jego indywidualne potrzeby. Wśród wyrobów szytych na miarę znajdują się m.in. drabiny, które można wykonać zarówno na bazie produktów katalogowych, jak też jako zupełnie nowe projekty, na podstawie szkiców nadesłanych przez klienta lub przeprowadzonych wizji lokalnych. Do wykonania odpowiedniego wyrobu analizuje się warunki i miejsce użytkowania danej drabiny, jej przeznaczenie oraz wymagane opcje dodatkowe. Wśród produktów dostępnych na specjalne zamówienie znajdują się również drabiny do obsługi pojazdów, które mogą występować jako drabiny do cystern z kłąbkiem ochronnym i poręczami bezpieczeństwa, z podestem do obsługi tramwajów lub pociągów, a także kombajnów. Możliwe jest także wykonanie specjalistycznego i zindywidualizowanego podestu rusztowania do obsługi jachtów i helikopterów. Na tym oferta się nie kończy. Dostępne są także schody jezdne do betoniarki, ruchomy podest do cystern ciężarowych, wykonany z aluminium, a także platforma do obsługi samolotów, śmigłowców, odrzutowców wojskowych a nawet czołgów bojowych. Wszystkie te konstrukcje powstały z myślą o wygodnym przeprowadzaniu czyszczenia, prac konserwatorskich i napraw konkretnych pojazdów, dzięki czemu doskonale spełniają wymagania odbiorcy. Wśród produktów na zamówienie znajdziemy także podnośniki, uchwyty i podesty.

 

Liczy się bezpieczeństwo
Zachowanie bezpieczeństwa w przypadku prac głębokościowych lub wysokościowych to niezwykle istotny aspekt zarówno dla zleceniodawcy, jak też wykonawcy. Internetowa hurtownia budowlana Europejskie Centrum Innowacyjne propagując bezpieczną pracę, wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę sprzętu asekuracyjnego, który skutecznie zabezpieczy przed upadkiem z wysokości. Oferowane wyroby spełniają wymagania europejskich norm zharmonizowanych (EN) oraz posiadają oznakowanie CE. Wśród nich znaleźć można zarówno gotowe zestawy asekuracyjne, jak też pojedyncze elementy indywidualnych środków ochrony (PPE). Liny robocze i kotwiczące, szelki, amortyzatory, urządzenia samozaciskowe i samohamowne, ławki do pracy na wysokościach, słupołazy czy też akcesoria alpinistyczne to wyroby najwyższej jakości, które zapewnią bezpieczną pracę.

 

Wygodne podnoszenie i opuszczanie
Wykaz materiałów budowlanych dostępnych za pośrednictwem strony internetowej www.eci.com.pl uzupełnia szeroka lista wciągarek, które są niezbędne na każdym placu budowy. Te niezastąpione urządzenia pomagają podnosić ładunki, wykorzystując do tego linę (cięgno), łańcuch lub linę z tworzywa sztucznego. Oferowane wciągarki występują w mnogości wariantów i mogą być napędzane elektrycznie, pneumatycznie lub hydraulicznie. Te kompaktowe konstrukcje z dużymi przełożeniami i niezawodnymi przekładniami mechanicznymi pozwalają podnosić bardzo ciężkie ładunki bez konieczności użycia siły. Europejskie Centrum Innowacyjne oferuje zarówno wciągarki uniwersalne, jak też niestandardowe, których ogromna moc i wydajność sprostają wymaganiom przemysłowym. Urządzenia mogą być dostosowane do pracy z ładunkami od 100 kg do nawet 10 000 ton. Internetowa hurtownia budowlana poza szeroką ofertą wciągarek oraz akcesoriów do nich, proponuje również możliwość wynajmu tych urządzeń.

 

Kompleksowo i profesjonalnie
Na stronie Europejskiego Centrum Innowacyjnego znajdziemy katalog produktów budowlanych na każde potrzeby. Ofertę hurtowni stanowią zarówno drabiny (przystawne, rozstawne, magazynowe, dielektryczne, do pracy na słupach, ewakuacyjne), jak też rusztowania (elektryczne, ze schodami oraz akcesoria do nich), a także wózki transportowe i magazynowe (w tym wózki dwukołowe i schodowe, corletty, wózki expresso, magazynowe, paletowe, aluminiowe, platformowe i transportowe). Wykaz materiałów budowlanych oferowanych przez Europejskie Centrum Innowacyjne zawiera także podnośniki osobowe (Elevah, PKS, ZP), jak też najazdy kablowe, wciągarki, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, produkty na specjalne zamówienie, a także osprzęt do wózków widłowych (platformy robocze do wózka widłowego, kontenery przechylne wysypowe, uchwyty do transportu beczek, pługi do odśnieżania, kontenery z otwieranym dnem, widły i przedłużki do wideł, a także kontenery samowyładowcze, dociskacze, pazury dociskowe, ostrogi, palety do transportu butli, szufle do wózków widłowych). W ofercie nie brakuje narzędzi do warsztatów (dostępne są m.in. giętarki do rur i profili, zaginarki do blach, ostrzałki do wierteł, frezy trepanacyjne, podajniki rolkowe, przystawki do szlifierek kątowych, jak też kowadła, rampy samochodowe, podnośniki hydrauliczne do motocykli, komory do piaskowania czy też wentylatory przemysłowe). Hurtownia oferuje także wibroizolatory, kompresory, sprężarki, koła i zestawy kołowe, gazy techniczne oraz różnorodne pojemniki i zbiorniki na odpady i chemikalia.

Pełna oferta firmy znajduje się na stronie: www.eci.com.pl

Produkty i Usługi


drabiny ewakuacyjne, drabiny szybowe, konstrukcje specjalne, Osprzęt do wózków widłowych: (fort.net.pl), kontenery przechylne, kontenery z otwieranym dnem, trawersy, wysięgnik z hakiem, uchwyt z hakiem, platforma robocza, ostroga, szufla hydrauliczna, szufla mechaniczna

Galeria


Artykuły o tej firmie


13.01.2016 | Podnośniki
Budownictwo to jedna z tych branż, w...
Czasy, w których pracownicy budowy musieli wykorzystywać...

Słowa kluczowe: drabiny, rusztowania, wózki transportowe, wózki magazynowe, podnośniki