Conexx Sp. Z o.o.Adres firmy:
42-300 Myszków,
Partyzantów 21,
woj. śląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 343157920
Email: info@conexx.pl
WWW: www.conexx.pl

Conexx Sp. Z o.o.

O firmie


Conexx posiada wieloletnie doświadczeniu w budowie konstrukcji stalowych budynków na rynku europejskim, dlatego firma jest w stanie podjęcia się nawet najbardziej wymagających zleceń.


Przy każdym projekcie firma bierze pod uwagę takie rzeczy jak dodatkowe wymogi ustanowione w danym kraju, zróżnicowane warunki klimatyczne, czy nawet różnice kulturowe.


Personel Conexx zapewnia poczucie pewności, że codzienne zadania są ukończone poprzez zastosowanie najbardziej wyszukanych i niezawodnych metod dostępnych w przemyśle budowlanym.

 

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


Surowy klimat panujący w Skandynawii jest najlepszym papierkiem lakmusowym, weryfikującym skuteczność izolacji cieplnej. To właśnie na zimnej północy każde niedociągnięcie i mostek termiczny da szybko o sobie znać. Dotyczy to nie tylko budownictwa mieszkaniowego, ale także większych obiektów, np. stalowych hal: produkcyjnych, rolniczych, przemysłowych. Firma Conexx, która wyspecjalizowała się w produkcji stalowych hal ocieplanych, przetestowała swoje produkty właśnie w takich warunkach i ma na swoim koncie kilkadziesiąt ocieplanych hal dostarczonych na rynek skandynawski (Finlandia, Szwecja, Norwegia), a nawet pod koło podbiegunowe. To doświadczenie procentuje na rynku polskim, bo producent do perfekcji opanował sztukę eliminacji mostków termicznych w budowanych przez siebie obiektach.

Słowa kluczowe: budynki inwentarskie, budynki przemysłowe, magazyny i wiaty, hale,