Szkółkarstwo ozdobne Grzegorz UlińskiAdres firmy:
05-825 Grodzisk Mazowiecki,
Kozery, ul. Ukośna 5,
woj. mazowieckie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 227342711
Email: office@ulinscy.pl
WWW: www.ulinscy.pl

Szkółkarstwo ozdobne Grzegorz Uliński

O firmie


Szkółka istnieje od 1980r i należy do "Związku Szkółkarzy Polskich", dlatego dokłada wszelkich starań, aby jakość roślin była wizytówką zarówno szkółki jak i całej branży szkółkarskiej w Polsce. Pracownicy szkółki są w ciągłym kontakcie ze służbami fitosanitarnymi, aby stale kontrolować jakość roślin.

 

Firma ma rodzinny charakter oraz 30-letnie doświadczenie w branży produkcji wysokiej jakości roślin, dlatego jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Klientami firmy są centra i sklepy ogrodnicze, firmy urządzające tereny zieleni, architekci krajobrazu, supermarkety znanych sieci jak również osoby prywatne.

 

Rośliny firmy ULIŃSCY zdobią ogrody tak prestiżowych miejsc jak Pałac Prezydencki w Warszawie, Belweder, teren wokół gmachu Sejmu RP, park przy Pałacu Wilanowskim, Łazienki Królewskie w Warszawie, Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, Ogród Botaniczny UW  w Warszawie, tereny zieleni przed luksusowymi hotelami oraz innymi miejscami użyteczności publicznej jak również ogrody wielu ekskluzywnych prywatnych willi w kraju i zagranicą.

 

Od wielu lat firma współpracuje również z firmami z kilkunastu państw Europy wschodniej i zachodniej.

Produkty i Usługi


Od 1980r. szkółka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gotowego materiału szkółkarskiego. W gospodarstwie składającym się z produkcji pojemnikowej oraz gruntowej, o łącznej powierzchni  35 ha znajdziecie Państwo potrzebne  rośliny w dużych partiach jednorodnego materiału oraz w najwyższej jakości.  

 

Jeżeli poszukujecie Państwo roślin, które nie są wymienione  w naszej ofercie wówczas prosimy o kontakt.  Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi szkółkami w kraju i zagranicą możemy skompletować Państwu całe zamówienie i wysłać z jednego miejsca. W przypadku wysyłek międzynarodowych zapewniamy Państwu pełną dokumentację celną i fitosanitarną oraz profesjonalny załadunek. Dzięki temu oszczędzacie Państwo swój cenny czas.

 

źródło: www.ulinscy.pl

Galeria


Artykuły o tej firmie


Drzewa, krzewy i kwiaty w przestrzeni miejskiej stanowią swoiste oazy zieleni, do których uciekamy, gdy chcemy odpocząć od zgiełku, pracy i hałasu. Kojarzone ze spokojem, ładem i porządkiem coraz częściej stają się nieodłącznym elementem nie tylko parków, ale również osiedli mieszkaniowych czy ulic.
Zieleń w mieście to jeden z kluczowych sojuszników człowieka w łagodzeniu skutków gwałtownych opadów deszczu, upałów, burz i zanieczyszczonego powietrza. Naprzeciw palącej potrzebie zwiększania obszarów zielonych na terenach zurbanizowanych wychodzą instytucje europejskie, które cyklicznie przyznają dotacje na rozwój terenów zielonych w miastach. Już w październiku ruszy nabór wniosków do trzeciego konkursu ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, z którego środki przeznaczone są m.in. na rozwój zielonej infrastruktury miejskiej.

Słowa kluczowe: rośliny, transport roślin, materiał szkółkarski, ulińscy