Cellfast Sp. z o.o.Adres firmy:
37-450 Stalowa Wola,
ul. Grabskiego 31,
woj. podkarpackie


Kontakt:
tel. (00 48) 13 432 10 31
tel. kom. (00 48) 13 436 38 29
Email: [email protected]
WWW: www.cellfast.com.pl

Godziny otwarcia:

pon- pt 8:00 -16:00Cellfast Sp. z o.o.

O firmie


Czołowy polski producent węży, akcesoriów i narzędzi ogrodniczych, systemów rynnowych oraz podsufitek. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata. Grupa Cellfast dysponuje powierzchnią produkcyjną przekraczającą 75 000 m2, na którą składają się cztery zakłady produkcyjne, ulokowane w Stalowej Woli i Krośnie.

 

Produkty i Usługi


System wodny

Wśród szerokiego asortymentu firmy Cellfast dostępne są produkty przeznaczone do nawadniania ogrodu, które obejmują, najwyższej jakości węże ogrodowe, funkcjonalne zraszacze ręczne i statyczne z możliwością regulacji strumienia wody, solidne wózki i zwijacze automatyczne, ułatwiające nawadnianie ogrodu i przechowywanie węża ogrodowego, przyłącza i rozdzielacze kranu oraz złączki.

Małe narzędzia ogrodnicze ułatwiające wykonywanie prac pielęgnacyjnych i porządkowych, obejmują one łopatki wąskie i szerokie, kultywatory i motyczki, grabki, pikownik, sadzarkę do cebulek, sekatory nożycowe i kowadełkowe, sekatory nożycowe teleskopowe i proste, sekatory kowadełkowe teleskopowe i proste, nożyce ogrodowe i nożyce do trawy.

Duże narzędzia ogrodnicze, pozwalające przekopywanie ziemi, sadzenie nasion oraz wyrównywanie gleby, do których należą niezwykle wytrzymałe, odporne na ścieranie się i odkształcanie szpadle proste i ostre, widły, grabie uniwersalne, grabie metalowe, motyki, kultywatory, grabie do liści i inne akcesoria, usprawniające wykonywanie prac ogrodowych.


Słowa kluczowe: cellfast, cellfast narzędzia, cellfast narzędzia ogrodnicze, węże ogrodowe, zraszacze, przyłącza, złączki, wózki, linie kroplujące, systemy bryza,