Laguna Fabryka Okuć S.A.Adres firmy:
80-298 Gdańsk,
ul. Maszynowa 32A,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. + 48 58 77 04 800
Email: [email protected]
WWW: www.laguna.pl

Laguna Fabryka Okuć S.A.

O firmie


Szeroka oferta dla rynku meblarskiego

Od 1993 roku firma Laguna to lider wśród producentów i kreator trendów na rynku meblarskim.

Co o tym świadczy?

własna produkcja – zatrudniamy ponad 200 pracowników,
nowoczesny park maszynowy – posiadamy 2 zakłady produkcyjne i ponad 11 600 m2 powierzchni z najnowocześniejszymi maszynami;
własne biuro badań i rozwoju – 5 opatentowanych rozwiązań i 68 wzorów przemysłowych oraz kilka międzynarodowych znaków towarowych;
najszersza oferta produktowa na rynku.

Produkty i Usługi


Produkcja

Produkujemy rozwiązania do wewnętrznych drzwi przejściowych, systemy do szaf w korpusie oraz systemy do zabudowy aluminiowej. Działamy na rynku B2B, dajemy możliwość tworzenia i rozwoju firm przedsiębiorcom.

Trzy marki

Aktualnie firma Laguna to trzy marki wyróżniające się na polskim i zagranicznym rynku:

Laguna – systemy do drzwi przesuwnych;
Gustavson – kasety i systemy do drzwi przesuwnych;
Anima Domus – rozwiązania do mebli i oświetlenia LED.

Jakość i bezpieczeństwo

Dzięki stabilnej polityce, terminowości dostaw i aktywnemu wsparciu kontrahentów nasze produkty znalazły uznanie w całej Europie i na świecie. Jakość i bezpieczeństwo gwarantujemy na każdym etapie współpracy. Dostarczamy asortyment dla rynku meblarskiego. Swoje systemy przesuwne produkujemy w naszej fabryce w Polsce, w Gdańsku.

Elastyczność, indywidualne rozwiązania i światowe trendy

Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami akcesoriów meblowych, jesteśmy dostawcą dla licznych fabryk mebli, a naszą największą siłą jest elastyczność i możliwość indywidualizacji rozwiązań. Na bieżąco inspirujemy się światowymi trendami.

Promocja polskiego meblarstwa

Aktywnie uczestniczymy w promocji polskiego meblarstwa w kraju i na świecie. Należymy do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, jako firma rodzinna należymy również do Stowarzyszenia firm rodzinnych w Polsce.

Wsparcie fundacji i zrównoważony rozwój

Regularnie wspieramy fundacje społeczne i humanitarne, wspieramy działalność Klubu Rotary i aktywnie uczestniczymy w życiu społecznym naszych pracowników. W codziennej pracy stawiamy na zrównoważony rozwój – troska o ludzi i środowisko to jedna z naszych głównych wartości.


Słowa kluczowe: laguna, systemy budowlane, systemy meblowe, okucia, okucia do drzwi, systemy drzwiowe,