Gustavson – Laguna Fabryka Okuć S.A.Adres firmy:
80-298 Gdańsk,
ul. Maszynowa 32A,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. + 48 58 770 48 35
Email: [email protected]
WWW: www.gustavson.com.pl

Gustavson – Laguna Fabryka Okuć S.A.

O firmie


Gustavson – do zobaczenia w Twoim wnętrzu!

Marka Gustavson łączy wysoką jakość wykonania z matematyczną dokładnością technologii, dzięki czemu otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz.

Produkty i Usługi


Oferujemy najwyższej jakości produkty:

• ościeżnice do drzwi ukrytych;
• kasety do drzwi przesuwnych chowanych w ścianie;
• systemy do drzwi przesuwnych.

Nowe i udoskonalane produkty

Zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność przestrzeni, otwierając ją lub zamykając, ale również na ciągłe doskonalenie produktów oraz wdrażanie nowych rozwiązań, zgodnych z aktualnymi trendami wychodzącymi od dekoratorów, architektów i użytkowników.

Elastyczny czas dostaw i najwyższa jakość

Dzięki szerokiej palecie rozwiązań i nowoczesnemu wzornictwu, oferta marki GUSTAVSON do drzwi wewnętrznych, jest dla klientów nową alternatywą. Wszystkie produkty marki powstają w naszej fabryce w Polsce, co zapewnia klientom elastyczny czas dostaw i najwyższą jakość wykonania. Kasety i systemy do drzwi przesuwnych tworzą nasi inżynierowie z działu badań i rozwoju, co pozwala indywidualizować produkty na potrzeby i do wymagań naszych odbiorców.

Nowoczesne linie technologiczne, zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne oraz dobór odpowiednich komponentów, zapewniają wysoką jakość, co przekłada się na rosnącą popularność marki GUSTAVSON na wielu rynkach.


Słowa kluczowe: Gustavson, laguna, drzwi przesuwne, drzwi rozwierane ukryte, kasety do drzwi przesuwnych, akcesoria, kasety chowane w ścianę,