Rawlplug S.A.Adres firmy:
51-416 Wrocław,
ul. Kwidzyńska 6,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 (71) 32 60 100
Email: [email protected]
WWW: www.rawlplug.com

Rawlplug S.A.

O firmie


W 1919 roku J.J. Rawlings wynalazł pierwszy kołek rozporowy na świecie i zapoczątkował serię patentów Rawlplug, które zrewolucjonizowały branżę budowlaną. Dziś, niezmiennie od ponad 100 lat Rawlplug jest globalnym liderem i ekspertem w sektorze zamocowań, elementów złącznych i narzędzi, oferując profesjonalne produkty, specjalistyczne usługi i nowatorskie szkolenia. Posiadając w portfolio ponad 30 tys. produktów w 10 kategoriach produktowych, jest jedynym na świecie dostawcą technik zamocowań dla każdego sektora branży budowlanej.

Niepodważalne doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań, jakim można zaufać oraz kompleksowa oferta oparta na innowacyjnych produktach, pakiecie nowoczesnych usług i specjalistycznych szkoleń, odpowiada potrzebom i wyzwaniom, przed jakimi stoi dziś współczesne budownictwo. W portfolio firmy znajdują się: kotwy wklejane, kotwy mechaniczne, zamocowania lekkie, zamocowania termoizolacji fasadowych i dachowych, elektronarzędzia, akcesoria do elektronarzędzi, techniki montażu ręcznego i bezpośredniego, piany i uszczelniacze oraz wkręty. Każdy z produktów występuje w kilku lub nawet kilkudziesięciu wariantach, właściwych dla konkretnego rodzaju podłoża, wymogów aplikacji czy warunków montażu. Każdy istnieje w ofercie w połączeniu ze specjalistycznymi akcesoriami, tworząc kompletny system.

Produkty Rawlplug tworzone są we własnych, jednych z najnowocześniejszych i zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych w Europie, gdzie znajdują się również wyspecjalizowane i ciągle rozwijane ośrodki badawczo-rozwojowe.

Firma zapewnia wsparcie na każdym etapie projektu: od projektowania zamocowań, po testowanie ich na budowie. W tym celu Rawlplug oddaje do dyspozycji klientów nowatorskie aplikacje, programy obliczeniowe oraz wspiera ich w zdobywaniu wiedzy o produktach.

 

 

Poznaj inne marki Grupy Rawlplug!

Koelner to marka o bardzo silnej pozycji na rynkach Europy Środkowej, szczególnie w Polsce – miejscu, w którym powstała. Oferta marki Koelner obejmuje przede wszystkim: kotwy mechaniczne i wklejane, zamocowania lekkie, zamocowania samowiercące, wkręty, zamocowania termoizolacji fasadowych, piany i uszczelniacze, zamocowania izolacji dachów płaskich, złącza ciesielskie, a także wyroby z drutu, liny, łańcuchy i akcesoria. Tak kompleksowa oferta zamocowań i elementów złącznych znajdujących zastosowanie na każdym etapie budowy pozwala marce Koelner cieszyć się pozycją niekwestionowanego lidera technik mocujących w tej części świata. Już od ponad 30 lat produkty Koelner cieszą się zaufaniem specjalistów z branży budowlanej w Europie Środkowej, Południowej i Wschodniej. Jednak Koelner to nie tylko sprawdzony produkt – od początku działalności firma stara się towarzyszyć swoim partnerom w wyzwaniach, które stawiają przed nimi kolejne projekty budowlane. Bliska współpraca z klientami, wymiana doświadczeń i wspólne poszukiwanie rozwiązań odpowiadających potrzebom inwestorów, inżynierów, konstruktorów i wykonawców pozwala marce wciąż się rozwijać, poszerzać asortyment i prezentować coraz szerszą ofertę.

Strona internetowa marki: www.koelner.pl

Modeco Expert to dynamicznie rozwijająca się marka narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Ofertę stanowią podstawowe narzędzia ręczne, jak wkrętaki, czy szczypce, ale również najwyższej jakości narzędzia budowlane, mechaniczne i pomiarowe oraz akcesoria BHP. Narzędzia i elektronarzędzia Modeco Expert to sprzęt kierowany do rzemieślników i wymagających majsterkowiczów. To narzędzia dla każdego eksperta, zarówno w domu, jak i zakładzie rzemieślniczym, świadczącym wszelkiego rodzaju usługi.

Strona internetowa marki: www.modeco-expert.com

Marka Home Tools oferuje szeroki asortyment narzędzi podstawowych takich jak: wkrętaki, szczypce czy młotki, ale również kielnie, szpachle czy pace, niezbędne w każdej domowej skrzynce narzędziowej. Głównymi cechami oferty Modeco Home są dobra jakość, estetyka oraz atrakcyjna cena.

Strona internetowa: www.home-tools.pl

Artykuły o tej firmie


Jaką wiertarko-wkrętarkę akumulatorową kupić? W mnogości ofert...
25.06.2020 | Techniki zamocowań
Jak ułatwić sobie prace montażowe i zapewnić...

Słowa kluczowe: kotwy, zamocowania, zamocowania izolacji fasadowych, zamocowania ścian trójwarstwowych, mocowania izolacji dachowych, zamocowania samowiercące, zamocowania wstrzeliwane, osadzaki i akcesoria, systemy zamocowań ramowych, systemy zamocowań ogólnych, akcesoria do systemów suchej zabudowy, artykuły metalowe, złącza ciesielskie, zasuwy, zawiasy, systemy opakowań detalicznych