Fasada System Sp. z o.oAdres firmy:
91-341 Łódź,
ul. Brukowa 23,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. 42 616 90 99
tel. kom. 695 123 007
Email: [email protected]
WWW: fasadasystem.pl

Fasada System Sp. z o.o

O firmie


FASADA SYSTEM – PRODUKTY ELEWACYJNE

Firma Fasada System zajmuje się przygotowywaniem i produkcją wyjątkowo estetycznych profili elewacyjnych. Początki działalności spółki sięgają roku 1998, a jej misją jest tworzenie zindywidualizowanych wzorów zgodnych, z gustami i oczekiwaniami Klientów. Szybką realizację projektów architektonicznych umożliwia własna, opatentowana technologia utwardzania styropianu oraz nowoczesny park maszynowy. podporządkowaniu się najwyższym normom jakościowym. Produkty objęte ofertą handlową firmy Fasada System są w 100% odporne na czynniki atmosferyczne, co znajduje potwierdzenie w badaniach przeprowadzonych przez certyfikowane laboratoria. Co roku patentowane są nowe wzory przemysłowe, a innowacyjne rozwiązania wprowadza się w sposób regularny. Atutem spółki jest młody, fachowy i zaangażowany personel, złożony z pracowników nie obawiających się nowych wyzwań i odważnych projektów elewacyjnych. Klienci mogą liczyć na poradę i pomoc w rozwiązywaniu problemów i doborze odpowiednich produktów, co w połączeniu z dużym doświadczeniem firmy sprawia, że satysfakcja i zadowolenie są gwarantowane. Silną pozycję spółki Fasada System na rynku potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, w tym Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego i Nagroda Prezydenta Łodzi.

Profile elewacyjne

Profile elewacyjne to elementy łączące tradycyjne zdobnictwo z wymaganiami stawianymi przez nowe technologie wykorzystywane w branży budowlanej. Profile te są łatwe w montażu i mogą być stosowane w połączeniu z dowolnego rodzaju materiałami termoizolacyjnymi, jak też tradycyjną wyprawą tynkarską. Do produkcji profili elewacyjnych objętych ofertą firmy Fasada System używany jest specjalnie sezonowany styropian klasy EPS 100 038 (zgodnie z normą PN-EN-13163). Materiał ten pozwala na nadanie im oczekiwanego kształtu i lekkości. Powłoki z wysokiej jakości żywic pozwalają na uzyskanie profili odpornych na różnorodne warunki pogodowe, co sprawia, że można je stosować w dowolnym klimacie. Jednocześnie nadaje to powierzchni tych elementów niezwykłą twardość. Profile pokryte warstwą kwarcu posiadają naturalną fakturę piaskowca, co jednocześnie tworzy doskonale przyczepne podłoże dla farb elewacyjnych.

Rozwiązania systemowe

Firma Fasada System jako jedyna w Polsce oferuje Klientom rozwiązania systemowe, wychodząc w ten sposób naprzeciw ich oczekiwaniom i spełniając wszelkie oczekiwania. Oferta spółki obejmuje gzymsy, listwy wokółokienne, okładziny kolumnowe, głowice kolumn, profile łukowe, zworniki, bonie, medaliony i wiele innych produktów. Fasada System specjalizuje się w realizacji projektów indywidualnych. Proponowane w ofercie spółki profile nadają się zarówno do stosowania na zewnątrz, jak też wewnątrz budynków. Potwierdza to atest PZH nr HK/B/1345/01/2009. Unikalna technologia stosowana przez firmę posiada patent Urzędu Patentowego RP nr 196061.
Pozostałe produkty

Inne elementy produkowane przez Fasada Sytem to otuliny na rury o temperaturze zewnętrznej nieprzekraczającej 80 °C o dowolnym przekroju, termokliny do dachów płaskich, czy też kształtki styropianowe. Wszystkie te produkty posiadają odpowiednie atesty.

Więcej informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na stronie www.fasadasystem.pl

Produkty i Usługi


  • LISTWY WOKÓŁOKIENNE
  • PROFILE GZYMSOWE
  • PROFILE PODPARAPETOWE
  • KOLUMNY
  • BONIE
  • LISTWY DO BONIOWANIA
  • CZAPY NA SŁUPY OGRODZENIOWE
  • GŁOWICE I PIERŚCIENIE
  • INNE PROFILE ELEWACYJNE

Artykuły o tej firmie


Aranżacja tarasu dla wielu jest równie ważna,...
Budowa domu to dziś długi i żmudny...
Jak zbudować samodzielnie dom jednorodzinny w ekspresowym...
Nowe materiały i technologie zazwyczaj potrzebują czasu,...

Słowa kluczowe: blachodachówka, blachodachówka pruszyński, dachówka euronit, fasada system, dachy, dachówki, ochrona dachu, zabezpieczenie dachu,