KONSPORTAdres firmy:
95-083 Lutomiersk,
Jana Kilińskiego 75,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. +48 43 677 50 63
Email: [email protected]
WWW: konsport.com.pl

KONSPORT

O firmie


KONSPORT – OGRODZENIA SYSTEMOWE

Konsport jest firmą, której działalność oparta jest o solidne tradycje i markę znana od ponad 35 lat. Przedsiębiorstwo nie koncentruje się jednak na przeszłości, ale nastawione jest na wyzwania związane z przyszłością. Konsport jest producentem ogrodzeń systemowych, a za podstawę swojego sukcesu, poza doświadczeniem płynącym z wielu lat obecności na rynku, uznaje wykorzystanie zaawansowanej technologii i profesjonalizm zespołu. Ciągły rozwój procesów produkcyjnych oraz wprowadzanie nowych rozwiązań przy doskonaleniu dotychczasowych – wszystko to pozwala na zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług, jak też spełnienie ich najtrudniejszych oczekiwań. Konsport nieustannie poszukuje inspiracji, tworząc oryginalne linie projektowe, zaskakujące różnorodnością form i kształtów. Jednocześnie firma wykorzystuje najnowsze technologie obróbki materiału ułatwiające sprostanie wszelkim wyzwaniom.

Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe produkcji firmy Konsport wzbogacić mogą posesje charakteryzujące się tradycyjną, jak i nowoczesną architekturą. Umożliwia to szeroka gama dostępnych w ofercie handlowej modeli. Znajdziemy wśród nich ogrodzenia serii PP 001 o klasycznym charakterze i kształcie, dających praktycznie nieograniczone pole zastosowania w tradycyjnej, jak i nowoczesnej zabudowie. Z kolei seria PP 002 skierowana jest do Klientów zainteresowanych rozwiązaniami bardziej oryginalnymi i stylowymi. Dają one możliwość wyboru dowolnego rozwiązania kolorystycznego, co w konsekwencji pozwala na uzyskanie jedynego w swoim rodzaju charakteru oraz perfekcyjnego dopełnienia aranżacji przestrzeni.  

Ogrodzenia modułowe

Klienci zainteresowani ofertą firmy Konsport, a jednocześnie poszukujący niepowtarzalnych rozwiązań, mają możliwość wyboru ogrodzeń modułowych wykonanych z płyt XPS (ekstradowana pianka polistyrenowa). Jest to bardzo nowoczesny materiał budowlany, którego główną cechą jest połączenie lekkości z ogromną wytrzymałością mechaniczną. Równocześnie jest to materiał przyjazny dla środowiska naturalnego. Płyty te mogą stanowić zarówno podstawowy element przęsła, jak i jego dopełnienie. Systemy płyt XPS zapewniają wysoka estetykę, jak też solidność i trwałość wykończenia, są one również łatwe w montażu. Oferta obejmuje różnorodne wymiary i opcje, pozwala też na takie rozwiązania, jak zadaszenie furtki, czy wygrodzenie śmietnika.
 
Ogrodzenia żaluzyjne

Ogrodzenia żaluzyjne produkowane przez Konsport posiadają charakterystyczny poziomy układ płaskich sztachet. Ich wygląd przypomina żaluzje okienne, a niewielkie prześwity pomiędzy poszczególnymi sztachetami gwarantują poczucie prywatności. Skonstruowany na takiej zasadzie model ogrodzenia PS 004 to wyraz tendencji panujących w dzisiejszej architekturze, w pełni odpowiadający na oczekiwania Klientów. Oryginalna i nowoczesna stylistyka świetnie wpisuje się we współczesną architekturę, a wykorzystanie blachy ALUZINC oraz odpowiedniej powłoki malarskiej daje wieloletnią ochronę przeciw korozji.
 
Ogrodzenia sztachetowe

Ogrodzenia sztachetowe to najbardziej klasyczne z rozwiązań proponowanych przez firmę Konsport. Pionowe ustawienie sztachet sprawia, że pasują one idealnie do tradycyjnej architektury, wychodząc naprzeciw oczekiwań Klientów będących zwolennikami tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Systemy ogrodzeniowe z serii PS 001, 002 i 003 stanowią połączenie najwyższej jakości materiałów i profesjonalizmu projektowego, a dzięki temu stanowić mogą wizytówkę każdej posesji. Poczucie prywatności i dyskrecji, jak też różnorodna kolorystyka i bogate wyposażenie dodatkowe to najważniejsze cechy tego typu ogrodzeń objętych ofertą firmy.
 
Ogrodzenia stylizowane

Ogrodzenia stylizowane produkowane przez Konsport to ogrodzenia palisadowe, które wzbogacono o elementy dekoracyjne (seria PP 002). Mogą one idealnie imitować naturalne drewno lub stanowić połączenie dwóch różnych kolorów. Ogrodzenia tego typu stanowią odpowiedź na coraz większe zainteresowanie Klientów systemami cechującymi się wytrzymałością, ale też oryginalnym i spektakularnym wyglądem.

System bram łamanych

W ofercie Konsport dostępny jest nowy mechanizm dla bram łamanych. System został opracowany w taki sposób, aby zarówno jego montaż jak i regulacja były proste i nie przysparzały trudności. Bramy Łamane dostępne są z najpopularniejszymi modelami ogrodzeń Konsport takimi jak PP002, PP002P, P64, P82 (oraz modele pokrewne), P102, P305, PS004, Panel 2D, PB001, Verticale. Brama łamana, zwana również bramą harmonijkową znajduje zastosowanie w wszelkich nietypowych sytuacjach. Jest dobrym rozwiązaniem w przypadku wjazdu na posesję, w którym występuje znaczny deficyt miejsca niepozwalający na zastosowanie bramy uchylnej. Brama łamana sprawdzi się również w sytuacji stromego podjazdu czy występowaniu zakrętu lub przeszkody tuż za linią wjazdu.

Słupki EQ

Słupek EQ Konsport to praktyczne i wygodne rozwiązanie. Słupek może stanowić eleganckie zwieńczenie całej linii ogrodzeniowej. Może być wyposażany w proste akcesoria jak skrzynka na listy czy wypalony i podświetlony napis z nazwą ulicy i numeracją domu. Może być również wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienne aktywności, np. wideodomofon, szyfrator do otwarcia furtki lub videodomofon z opcją obsługi za pomocą aplikacji mobilnej. W ofercie znajduje się aż 11 opcji wyposażenia słupka EQ oraz gama dodatków zwiększających funkcjonalność słupka lub poprawiających wygląda całej linii ogrodzenia.

Więcej informacji na temat firmy na stronie: konsport.com.pl


Słowa kluczowe: bramy, kraty, ogrodzenia, ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia stylizowane, ogrodzenia sztachetowe, ogrodzenia żaluzyjne, ogrodzenia panelowe, konsport