OLAN Sp. z o. o.Adres firmy:
08-110 Żabokliki,
ul. Korczewska 57,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 25 631 03 30
Email: [email protected]
WWW: olan.pl

OLAN Sp. z o. o.

O firmie


Od 2006 roku firma OLAN działa na rynku europejskim zapewniając systemy rusztowań stalowych i aluminiowych najwyższej jakości. Zamówienia realizowane są w oparciu o zakładowy system kontroli jakości produkcji zgodny z normą PN-EN 1090, a firma zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów, spawaczy i ślusarzy. Wszystko to owocuje rozwiązaniami w oparciu o najnowsze zdobycze techniki przemysłowej i informatyki.

Produkty i Usługi


• Rusztowania ramowe Euro+ dostępne w wersji aluminiowej oraz stalowej.

• Kompatybilne z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Mnogość elementów dodatkowych takich jak , Dźwigary kratowe, konsole, itp. pozwalają wykonać prace nawet w najtrudniejszych warunkach np. budowanie przejazdów, przejść dla pieszych, zarusztowanie wież kościołów.

• Rusztowania modułowe R+

Do zastosowania w przemyśle stoczniowym, elektrowniach czy rafineriach. Możliwość ich rozbudowy w każdym kierunku w systemie calowym w przedziale od 0,73 do 3,07m oraz w systemie metrycznym od 0,74 do 3,00m

• Rusztowania modułowe FOX dostępne w wersji :

Aluminiowej -ALUFOX oraz stalowej –STEELFOX

Rusztowania typu „FOX” są rusztowaniami modułowymi umożliwiającymi rozstawienie pola na wymiary: 0,5m ; 0,72m ; 1,0m ; 1,2m ; 1,6 ; 1.9m ; 2.5m ; 3.0m w obydwu kierunkach. Prosty i zarazem bardzo szybki sposób montażu w którym nie potrzebujemy młotka ani żadnych innych narzędzi poza kluczem do skręcania stężeń. System ALUFOX S został opracowany wyłącznie w oparciu o komponenty aluminiowe i ma wysokie parametry użytkowe. Stosowany głównie na platformach wiertniczych na Morzu Północnym.

Wszystkie systemy rusztowań produkowane przez firmę Olan osiadają certyfikat wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

• Zadaszenie Covex spełniające normy EN 1090-2 i EN 1090-3

System tymczasowych zadaszeń Covex został opracowany wyłącznie w oparciu o komponenty aluminiowe i ma wysokie parametry użytkowe System przestawnych dachów koderowych można dopasować do każdego typu rusztowania. Produkowany jest w 2 wariantach-DB750 oraz DB500.

• Szalunki ścienne MINI-BOX proste i łatwe w obsłudze przeznaczone do obsługi mniejszych inwestycji, w tym budowy domów jednorodzinnych.

Do wszystkich systemów stalowych i aluminiowych.

• Palety modułowe

Różne wersje palet do przechowywania i transportu pionowego ram, podestów, małych części i towarów podobnych., które spełniają wymagania normy EN 1090-2. Wszystkie kosze oraz palety są ocynkowane ogniowo, zapewnia im to wysoką odporność na korozję.

• Wieże stropowe S10-spełniające normy EN 1090-2 i EN 1090-3

Osiągają one wysokość 17 metrów, wykonane ze stali ocynkowanej przenoszą wymagane obciążenia.

• Ogrodzenia tymczasowe

Ogrodzenia ażurowe składają się ocynkowanej ramy wypełnionej stalową siatką. szer. x wys.: 3455×2000, siatka”oko” 100×280mm

waga: 13,0 kg

Firma świadczy ponadto usługi z zakresu cięcia wodą na szerokiej gamie materiałów od metali po sklejkę. Zajmuje się sprzedażą profili aluminiowych, które dodatkowo mogą być anodowane.
Firma Olan Sp. z o.o. jest solidnym partnerem stawiającym na jakość, rzetelność i terminowość realizacji. Swoje cele oraz umiejętności koncentrują na nadrzędnym celu – zadowoleniu klienta!

Więcej o firmie na www.olan.pl

Artykuły o tej firmie


09.01.2022 | Rusztowania
Zadaszenia tymczasowe, szalunki ścienne lekkie, rusztowania, dźwigary...
Bezpowrotnie minęły czasy, w których z braku...
Jeszcze kilka lat temu przedsiębiorcy budowlani do...

Słowa kluczowe: rusztowania, szalunki, zadaszenia, elementy rusztowań, wieże podporowe, deskowanie, maszty, olan, rusztowania olna,