PROFIX sp. z o.o.Adres firmy:
05-152 Łomna Las,
ul. Dobra 3 ,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 22 78 59 600
Email: [email protected]
WWW: www.profix.com.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 08:00-16:00
Wt: 08:00-16:00
Śr: 08:00-16:00
Cz: 08:00-16:00
Pt: 08:00-16:00PROFIX sp. z o.o.

O firmie


PROFIX – najwyższy poziom produkcji i handlu

Firma Profix działa na rynku od ponad 27 lat, a zdobyte przez ten czas wieloletnie doświadczenie sprawiło, że przedsiębiorstwo jest obecnie jednym z największych dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi i odzieży roboczej zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Działalność firmy obejmuje wiele obszarów skupionych przede wszystkim wokół prężnego zarządzania siecią handlową, zakupu towarów od producentów, a także prowadzenia dynamicznej obsługi logistycznej. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę 250 pracowników, co pozwala także na planową realizacje działań marketingowych jak i czynne wspieranie odbiorców. Firma Profix jest również producentem wysokojakościowych produktów własnych marek.

Narzędzia renomowanych marek w zasięgu ręki

Oferowane narzędzia od lat tworzone z pasją przez doświadczonych projektantów w kraju i za granicą charakteryzuje ogromna wytrzymałość, odporność na ekstremalne warunki, a także niezwykła precyzja podczas wykonywanej pracy. Propozycję firmy Profix skierowaną do bardziej wymagających klientów stanowią elektronarzędzia marki Tryton, pośród których znajdziemy m.in. wiertarki udarowe, różnego rodzaju szlifierki, polerki, maszyny ogrodowe itp. Wszystkie oferowane produkty są solidnie wykonane i proste w obsłudze, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno podczas wykonywania podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych prac w domu, garażu czy ogrodzie.
Mocno rozbudowana gama produktowa Profix zawiera także wysokiej jakości rozwiązania w przystępnej cenie. Doskonale sprawdzą się tutaj elektronarzędzia marki Vulcan Concept. Oferowane narzędzia wyróżnia prosta obsługa, co czyni je świetnym wyborem, dedykowanym zarówno wprawionym majsterkowiczom, jak i laikom w tej dziedzinie.

Pośród asortymentu z linii Vulcan Concept znajdują się głównie popularne elektronarzędzia budowlane i warsztatowe, które sprawdzą się szczególnie dobrze w codziennym zastosowaniu gospodarstwa domowego. Bogaty asortyment marki Mega rekomendowany przez producenta również dostarcza ciekawych, dobrych jakościowo, a w szczególności – przystępnych cenowo rozwiązań, dedykowanych majsterkowiczom. Oferowane narzędzia i akcesoria dostępne w ramach linii Mega idealnie sprawdzają się podczas wszelkich prac remontowych.

Obszerny wachlarz produktowy firmy Profix dopełnia także odzież robocza najwyższej jakości z linii Lathi Pro. Oferowane stroje wykonane z dbałością o najmniejsze detale spełniają wszelkie wymogi w najbardziej ekstremalnych warunkach, gwarantując tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pod czas wykonywanych prac. Ponadto elegancki skandynawski design zapewnia uniwersalną, modną i czystą formę. Atutem marki Lathi Pro jest również własny park maszynowy do logowania odzieży.

Oprócz linii własnych w ofercie firmy Profix znajdują się produkty znanych i cenionych marek jak : DeWalt, Stanley, Fiskas, Black&Decker, Juco,Tesa, Cellfast Action Can, Demar, Erdi czy Capo. Ponadto wiele spośród proponowanych produktów firmy jest dostarczana zaledwie w ciągu doby.

Firma otrzymuje co roku wiele wyróżnień. W ciągu ostatnich lat zostały jej przyznane między innymi:

1. Nagrody dla produktów i marek firmy:

 • Złoty Laur Konsumenta dla marki PROLINE w roku 2019 i 2020
 • Godło Top Marka dla marki PROLINE 2019
 • Godło Najlepsze w Polsce 2019 dla odzieży ochronnej LAHTI PRO
 • Produkt Budowlany Roku 2016 dla Marki LAHTI PRO

2. Nagrody dla firmy:

 • Gazele Biznesu (wielokrotny laureat) – ostatnio w 2019 r.
 • Polska Firma Międzynarodowy Champion 2019 – nagroda główna w kategorii INWESTOR (małe i średnie przedsiębiorstwa)
 • Solidny Pracodawca 2013, 2016, 2018
 • Złoty Płatnik 2015
 • Medal od Ministra Gospodarki „ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU GOSPODARKI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ”.
 • Orły Biznesu
 • Prezesi Firmy zostali uhonorowani w 2018 r. Medalem Pro Masovia za wkład w rozwój Województwa Mazowieckiego.
 • Srebrna Budowlana Marka Roku 2020

Sprzedaż i eksport

Sieć sprzedaży Profix składa obejmuje ponad pięćdziesiąt biur handlowych, a firma prężnia działa na terytorium całego kraju. Produkty znajdujące się w ofercie Profix trafiają do 5000 odbiorców biznesowych (sklepów, salonów technicznych) w Polsce i za granicą. Ponadto Profix prowadzi sprzedaż eksportową do wielu krajów Europy. Na liście największych odbiorców są firmy m.in. z następujących krajów: Rosji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Rumunii, Słowacji, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Grecji, Chorwacji, Szwecji, Islandii, Holandii oraz Bułgarii.

Więcej szczegółów o ofercie na www.profix.com.pl

Produkty i Usługi


Oferta produktowa Profix obejmuje ponad 20 tys. pozycji asortymentowych. Przygotowana jest w oparciu o przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Proponowane narzędzia, akcesoria oraz elektronarzędzia wyczerpują potrzeby niemalże każdego warsztatu, firmy budowlanej i gospodarstwa domowego. Dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Kompleksowość oferty umożliwia obniżenie kosztów logistycznych i gwarantuje precyzyjne dopasowanie się do potrzeb klientów finalnych.

Aktualny katalog można pobrać korzystając z tego linka

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Sprzedaży, który udzieli wyczerpujących informacji na temat cen, warunków dostaw czy lokalizacji punktów sprzedaży detalicznej. Na telefony czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Dział Sprzedaży Profix
tel. 22 785 96 80
e-mail: [email protected]

Artykuły o tej firmie


12.01.2016 | Odzież robocza
Często powtarzamy, że nie szata zdobi człowieka,...
17.02.2017 | Odzież robocza
Dzięki ubraniom ochronnym Lahti Pro profesjonaliści mogą...
04.10.2018 | Odzież robocza
Specyfika i rodzaj pracy to kluczowe czynniki,...

Słowa kluczowe: narzędzia ręczne, elektronarzędzia, maszyny ogrodowe, odzież ochronna, odzież robocza, BHP