STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.Adres firmy:
Skawina,
ul. Ofiar Katynia 1,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 12 276 82 01
Email: [email protected]
WWW: stalco.pl

Godziny otwarcia:

8:00 - 16:00 (pon - pt)STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

O firmie


STALCO to firma rodzinna, oparta w 100% na polskim kapitale. Dzięki ludziom, ich przyjaźni i ogromnemu zaangażowaniu działamy nieprzerwanie od 1998 r.

Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta. Jako profesjonalne przedsiębiorstwo kładziemy szczególny nacisk na jakość produktów oraz świadczonych usług. Szereg działań podnoszących tę wartość podejmowanych jest w celu zaspokojenia ciągle wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów działających na rynku krajowym i międzynarodowym.

Stalco to nowoczesna i profesjonalna polska firma z siedzibą w podkrakowskiej Skawinie powodzeniem dostarczająca do branży budowlanej olbrzymią gamę produktów podzieloną na 10 kategorii.

Produkty i Usługi


Oferuje asortyment w 3 liniach – Stalco, Stalco Perfect i Stalco Garden. Dzięki stworzeniu dodatkowej linii profesjonalnej Stalco Perfect, firma Stalco wyróżnia się najwyższą jakością i systematycznie doskonali swoje produkty. Stalco oferuje produkty idealnie trafiające w oczekiwania profesjonalnych, specjalistycznych oraz detalicznych klientów.

Dziś Stalco ma odwagę by konkurować z największymi koncernami na świecie.

Więcej szczegółów o ofercie na www.stalco.pl

Artykuły o tej firmie


Metal, kamień, drewno, PVC, beton, ceramika –...
Wiosna to pora roku, na którą czeka...
Wypoczynek w ogrodzie to doskonały sposób na...
Choć narzędzia profesjonalisty zazwyczaj różnią się od...

Słowa kluczowe: Stalco, narzędzia ręczne, systemy zamocowań, elektronarzędzia, osprzęt do elektronarzędzi, narzędzia ogrodowe, odzież i akcesoria bhp, akcesoria malarskie, narzędzia budowlane, wyposażenie