INTERHANDLER SP. Z O. O.Adres firmy:
87-100 Toruń,
ul.Wapienna 6,
woj. kujawsko-pomorskie


Kontakt:
tel. 56 610 28 20
Email: [email protected]
WWW: www.interhandler.pl

INTERHANDLER SP. Z O. O.

O firmie


Interhandler to wyłączny autoryzowany dystrybutor maszyn JCB na polskim rynku. Firma w swojej ofercie posiada maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, a także maszyny rolniczne dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej.

Interhandler posiada 16 oddziałów rozsianych po całej Polsce. Każdy oddział zapewnia szeroki dostęp do osprzętów, części zamiennych i eksploatacyjnych, opon, urządzeń hydraulicznych i generatorów prądotwórczych.

Ponad 200 pracowników na terenie całego kraju zapewnia profesjonalne doradztwo oraz usługi serwisowe. Firma dysponuje flotą 80 samochodów serwisowych, dzięki czemu obsługa techniczna może odbywać się w miejscu pracy maszyny.

Firma istnieje od 1989 roku i od tego czasu wprowadziła na rynek ponad 15 000 maszyn i urządzeń, co w połączeniu z oferowaniem rozwiązań dostosowanych do potrzeb wielu dziedzin nowoczesnej gospodarki sprawiło, że firma Interhandler osiągnęła pozycję jednego z największych dystrybutorów wysokiej jakości maszyn w Polsce.

Produkty i Usługi


  • MASZYNY NOWE
  • MASZYNY UŻYWANE
  • OSPRZĘTY
  • URZĄDZENIA I NARZĘDZIA
  • AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE JCB

Artykuły o tej firmie


Maszyny budowlane muszą sprostać wielu wymaganiom, łącząc...
Producenci maszyn budowlanych stoją dziś przed dużymi...
Firma JCB wprowadza na rynek nowy 18-metrowy...

Słowa kluczowe: maszyny budowlane, JCB, interhandler, maszyny używane, nowe maszyny, interhandler,