Legalett Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
80-309 Gdańsk,
Al. Grunwaldzka 487A, II piętro,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 58 554 21 88
Email: [email protected]
WWW: www.legalett.com.pl

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 8:00 - 16:00 Legalett Polska Sp. z o.o.

O firmie


Firma Legalett w Polsce istnieje od 1994 roku jako część międzynarodowego koncernu Legalett Internationale AB z siedzibą w Szwecji. Szwedzki Legalett jest firmą rodzinną, która posiada wieloletnie tradycje na rynku budowlany, będąc nie tylko miejscem pracy ale przede wszystkim miejscem dla ludzi z pasją i ambicjami tworzenia rzeczy najlepszych.

Płyta Fundamentowa LEGALETT to obecnie wiodące na rynku rozwiązanie łączące optymalną konstrukcję fundamentu z nowoczesnymi i ekonomicznymi rozwiązaniami dla klientów ceniących sobie bezpieczeństwo i solidność. Legalett to jedyna płyta fundamentowa w Polsce posadowiona bezpośrednio na gruncie, której rozwiązania konstrukcyjne zostały zweryfikowane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie poprzez przyznanie pełnej Aprobaty Technicznej ITB AT-15-2151/96. Nasz produkt jest z powodzeniem stosowany w budownictwie od ponad 40 lat w wielu krajach europejskich, oraz w Kanadzie i Japonii, a od ponad 26 lat również w Polsce.

Każdy fundament Legalett projektowany jest indywidualnie w zależności od wymagań gruntowych i konstrukcyjnych budynku. W oparciu o dokumentację projektową powstaje doskonale dopasowana do budynku i Państwa potrzeb płyta fundamentowa. Na terenie Polski firma dostarcza produkty własnym transportem jako kompletny pakiet materiałów niezbędnych do wykonania fundamentu czy ogrzewania wraz z pełną dokumentacją techniczną, konsultacjami i doradztwem. Firma oferuje wykonawstwo, doradztwo i konsultacje na terenie całej Polski poprzez sieć współpracowników i konsultantów.

\

Produkty i Usługi


  • PŁYTA FUNDAMENTOWA
  • PŁYTOWY FUNDAMENT GRZEWCZY
  • SYSTEMY OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO: wodny, powietrzny i elektryczny
  • Gotowe Pakiety Materiałów EASYBLOCK LEGALETT
  • System izolacji pionowej płyt fundamentowych LEGALETT
  • SZALUNKI STYROPIANOWE – ELEMENTY BRZEGOWE

Artykuły o tej firmie


04.08.2015 | Ogrzewanie
Rynek budowlany rozwija się w zawrotnym tempie...
21.12.2016 | Ogrzewanie
„Kto stoi w miejscu, ten się cofa”....
14.05.2021 | Beton
Nowoczesny fundament płytowy jest skuteczną i opłacalną...

Słowa kluczowe: legalett, płytowy fundament grzewczy, płyta fundamentowa, wodne ogrzewanie podłogowe, powietrze ogrzewanie podłogowe, strop grzewczy, pompy ciepła, agregaty grzewcze, slab, danfoss, zirius,