CORAB Sp. z o.o.Adres firmy:
10-547 Olsztyn,
ul. Michała Kajki 4 ,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. +48 89 535 17 90
Email: [email protected]
WWW: www.corab.pl

CORAB Sp. z o.o.

O firmie


Corab – lider w produkcji systemów fotowoltaicznych

Corab to pewny partner w biznesie, który może poszczycić się 30-letnim doświadczeniem. Pierwsze kroki firma stawiała w elektronice i w branży satelitarnej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w produkcji wyrobów ze stali i aluminium, Corab stał się liderem w produkcji systemów fotowoltaicznych. Obecnie swoje konstrukcje eksportuje do 18 europejskich krajów. Polski producent może wyprodukować w ciągu roku 1,1 GW systemów fotowoltaicznych.

Corab posiada w ofercie pełen przekrój systemów na każdy rodzaj dachu oraz systemów wolnostojących, odpowiadających zarówno na potrzeby farm fotowoltaicznych, jak i mikroinstalacji. Od początku działalności misją firmy jest produkcja bezpiecznych i trwałych wyrobów, które są zgodne z obowiązującymi wymaganiami norm i przepisów prawnych. Wszystkie rozwiązania przeszły liczne testy i badania oraz kilkustopniową kontrolę jakości. Dodatkowo nad jakością wyrobów czuwa zewnętrzna jednostka certyfikująca, co potwierdza przyznany dla systemów fotowoltaicznych Corab Certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing.

Dystrybutor najlepszych rozwiązań w branży fotowoltaicznej

Corab dostarcza instalatorom nie tylko konstrukcje. W ofercie posiada również falowniki, moduły, zabezpieczenia oraz pozostałe elementy instalacji fotowoltaicznych. Jest dystrybutorem największych, renomowanych marek w branży, takich jak: SolarEdge, Fronius, Sofarsolar, Sungrow, Q.Cells, Risen Energy, Jean Mueller, Dehn.

W ramach współpracy z instalatorami powstała sieć Corab Partnerów. Sieć zrzesza ponad 100 rzetelnych firm instalatorskich z branży fotowoltaicznej. Wybór wykonawcy spośród Corab Partnerów daje klientom pewność: pochodzenia sprzętu, wysokiej jakości obsługi oraz profesjonalnego montażu.

Corab Sp. z o.o.
ul. Michała Kajki 4
10-547 Olsztyn
NIP 739-020-77-57
tel. 89 535 17 90

Produkty i Usługi


Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: corab, fotowoltaika, sat, hi-fi, e-sklep, rozwiązania satelitarne, mocowania paneli fotowoltaicznych, dystrybutor,