fot. Maciej Marszałkowicz, projekt: arch. Joanna Gostkowska. 

Układanie płytek to sztuka, która nie tylko dodaje estetyki przestrzeniom mieszkalnym i komercyjnym, ale także zapewnia trwałość i łatwość utrzymania czystości. Profesjonalna usługa układania płytek jest kluczowa, aby osiągnąć optymalne rezultaty, a doświadczeni fachowcy potrafią połączyć precyzję z kreatywnością, tworząc nie tylko praktyczne, ale i piękne wnętrza. Poszukujesz fachowca i zastanawiasz się, jaka jest cena układania płytek w Gdańsku i okolicach? Zapraszamy do lektury!

Profesjonalne układanie płytek – Gdańsk, Trójmiasto

Profesjonalne usługi układania płytek to nie tylko kwestia techniczna, ale również estetyczna. Doświadczony fachowiec potrafi połączyć różne kolory, wzory i kształty, tworząc unikatowe aranżacje. Estetyka jest równie ważna co funkcjonalność, dlatego profesjonalista zawsze dba o harmonię pomiędzy obydwoma aspektami. Prawidłowo wykonane ułożenie płytek wpływa również na łatwość utrzymania czystości. Płytki są odporne na plamy i łatwo zmywalne. Odpowiednie spoinowanie oraz zastosowanie specjalnych impregnacji zabezpieczających wpływają na to, że płytki zachowują swój pierwotny wygląd na długi czas.

Chcesz wykończyć nową łazienkę, kuchnię, przedpokój, taras lub nadać im nowy, estetyczny wygląd? Firma Prace Budowlane i Towarzyszące Szymański z Gdańska, działająca na terenie Trójmiasta, to zespół doświadczonych glazurników wykorzystujących specjalistyczny sprzęt. Fachowe układanie płytek ceramicznych, gresu, terakoty czy mozaiki, docinanie płytek, fugowanie – te i inne usługi znajdziemy w ofercie firmy. Co więcej, można liczyć również na wcześniejsze odpowiednie przygotowanie podłoża. Koncepcja układu płytek jest zawsze uzgadniana z klientem. Oferta dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jak kształtują się ceny usługi?

fot. Maciej Marszałkowicz, projekt: arch. Joanna Gostkowska. 

Co wpływa na cenę układania płytek?

Ile kosztuje położenie płytek – to pytanie, które zadaje sobie wielu inwestorów planujących remont lub wykończenie np. łazienki czy kuchni. Jak w każdym wypadku, ceny mogą różnić się w zależności od kilku czynników. Mają na nie wpływ m.in. rodzaj i jakość materiałów, stopień skomplikowania wzoru czy doświadczenie fachowca. Biorąc pod uwagę to ostatnie, warto swoją decyzję opierać nie tylko na cenie. Koszt ułożenia 1 m2 płytek waha się pomiędzy kilkadziesiąt a kilkaset złotych. Rozstrzał jest więc spory. Na tę kwotę składają się zarówno materiały (płytki, klej, fuga), jak i robocizna. Oczywiście, im bardziej skomplikowany jest wzór, tym wyższa cena robocizny. Innym czynnikiem jest np. rodzaj i jakość kleju do płytek. Istotny jest również rodzaj podłoża – czy wymaga jedynie położenia płytek, czy też trzeba je najpierw wyrównać i przygotować. Jakich cen możemy spodziewać się w Gdańsku i okolicach?

Układanie płytek – Gdańsk, cena

Stawki za usługę ułożenia płytek mogą nieco różnić się w zależności od regionu. Nie dziwi raczej fakt, że najwyższych cen można spodziewać się w Warszawie. Jak wygląda to w przypadku Gdańska i okolic? Dostępne dane wskazują na to, że koszty kształtują się w zakresie pomiędzy 65 a 95 zł/m2. Lokalna firma PBiT Szymański oferuje korzystny bilans jakości do ceny. Koszt usługi, wykonanej przy pomocy profesjonalnego sprzętu przez doświadczonych glazurników, to mniej więcej 300-350 zł (wchodzą w to koszty chemii i robocizny). Ostateczna kwota zależy od indywidualnych ustaleń z fachowcem.

fot. Maciej Marszałkowicz, projekt: arch. Joanna Gostkowska. 

Decydując się na usługę układania płytek, warto sugerować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim zdać się na sprawdzonych specjalistów, którzy poradzą sobie z każdym rodzajem płytek i zadbają o najwyższą jakość wykonania. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się doskonałym efektem przez wiele lat.

Z ofertą firmy PBiT Szymański można zapoznać się na stronie: https://www.szymanskiwnetrza.pl/


Data publikacji: 2024-01-17

Podobne technologie i poradniki


Premiera kolekcji Silestone Urban Crush, najnowszej propozycji...
Zbliżające się wielkimi krokami Targi Warsaw Home...
fot. BRICOFLOR | Grobcord Poznaj pomysł na...
Idealne płyty na taras Taras stanowi swoiste...
Silestone® by Cosentino wprowadza na rynek swoją...
1. Płyty wielkoformatowe? Dekton? Silestone? Gdzie najlepiej...
Rosh Hanikra – willa marzeń w Izraelu...
Silestone by Cosentino prezentuje Sunlit Days, pierwszą...
Szybka, tania i bezpieczna podłoga do wymagających...
Ultrakompaktowe spieki Dekton od Cosentino to jedne...
Zastanawiałeś się kiedyś co by było, gdyby…...