Carpet Studio – dystrybutor ekskluzywnych wykładzin oraz paneli podłogowych

Carpet Studio jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski wysokiej jakości wykładzin dywanowych Ege z Danii oraz produktów brytyjskiej marki Amtico specjalizującej się w panelach LVT.

Ege ma w swojej ofercie najwyższej jakości płytki i wykładziny podłogowe charakteryzujące się unikalnym, nowoczesnym wzornictwem. To marka z ogromną tradycją i doświadczeniem na rynku, sięgającym 75 lat. Kooperuje ze światowymi designerami, przykładem jest Tom Dixon, który ostatnio – na zlecenie Ege – stworzył kolekcję The Industrial Landscape.

Firma Ege dba o naturalne środowisko, dlatego jej produkty są zaliczane do ekologicznych. Nieszablonowe podejście do każdego klienta oraz jakość oferowanych wykładzin to znak rozpoznawczy tej marki. Każdy produkt może być wykonywany na zlecenie kontrahenta i dostosowywany do jego potrzeb. Na zamówienie robione są także wykładziny o nawet najbardziej nietypowych kształtach i wzorach, indywidualnie zaprojektowane przez architektów wnętrz. Tu ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Amtico, druga marka, z którą współpracuje Carpet Studio, zajmuje się produkcją obiektowych paneli podłogowych LVT, charakteryzujących się wyjątkową trwałością. Produkowane są one w formie płytek, w technologii laminowania pod ciśnieniem kilku warstw materiału, a wierzchnia – winylowa powłoka ma 1mm, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe. Zatopiona błona fotograficzna powoduje, że panele doskonale imitują naturalne materiały, takie jak kamień, drewno, ceramikę czy metal, ale też pozwala na stworzenie nawet najbardziej niekonwencjonalnych i awangardowych wzorów. Amtico od 50 lat zachwyca designem i technologią.

Wykładziny Ege, podobnie jak płytki LVT marki Amtico pojawiają się w miejscach, które słyną z prestiżu i elegancji – w luksusowych hotelach, restauracjach, butikach, studiach telewizyjnych, klinikach i salonach piękności, a także w prywatnych domach.

Carpet Studio jako priorytet traktuje współpracę z architektami i projektantami wnętrz, ale też indywidualnymi klientami. Oferuje im kompleksowe, profesjonalne doradztwo i pomoc w realizacji nawet najbardziej nietypowych koncepcji. Firma stawia na rzetelność obsługi, najwyższą jakość i szybkość realizacji zamówień. Jej sercem jest prężnie działający zespół składający się z młodych, kreatywnych ludzi, którzy wspomagają swoich kontrahentów podczas finalizacji projektów. Carpet Studio posiada własne studio projektowe aktywnie wspierające pracę architektów i projektantów oraz inwestorów.

Dodatkowe informacje: www.carpetstudio.pl


Data publikacji: 2016-09-07

Podobne technologie i poradniki


13.12.2021 | Dywany, wykładziny
Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej...
Barlinek nieustannie poszukuje rozwiązań najbezpieczniejszych dla zdrowia...
Planując podłogę we wnętrzach użyteczności publicznej, architekt...
Zmiany w aranżacji wprowadzamy najczęściej w dwóch...
Wielki come back podłóg we wzorze jodełki...
W nowoczesnych aranżacjach podłóg nadchodzi czas na...
Baltic Wood, producent podłóg drewnianych, ogłosił plany...
Wybór podłogi zależy przede wszystkim od indywidualnych...
Urządzamy wnętrza, aby były piękne i komfortowe....
Domowa kuchnia to miejsce szczególne, nazywane sercem...
Trwałość, funkcjonalność, wyjątkowy design, uniwersalność i wygoda...
Podłogi w przestrzeniach komercyjnych muszą się świetnie...