Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z Gerflor Group – światowym producentem podłóg specjalistycznych.

Gerflor Group jest światowym producentem podłóg specjalistycznych. Produkty tej marki znajdujących zastosowanie w takich dziedzinach jak służba zdrowia, laboratoria, obróbka żywności czy też nowoczesne technologie. W ofercie znajdują się m.in. produkty dedykowane strefom EPA oraz cleanroom.

fot. RENEX 

„Współpraca jaką nawiązujemy pozwoli nam na dostarczanie jeszcze szerszej oferty kompleksowo realizującej potrzeby naszych klientów. Cieszy nas kolejna już umowa o współpracy ze światowej rangi partnerem. Jest to dla nas widocznym znakiem tego jak rozwija się nasza Grupa i polska branża elektroniczna. Wysokiej jakości produkty Gerflor Group znajdą zastosowanie w nowotworzonych i modernizowanych strefach EPA oraz przestrzeniach czystych typu cleanroom.” – komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele RENEX Group.

fot. RENEX 

Podłogi dedykowane strefom EPA – często określane również jako podłogi antystatyczne, podłogi ESD, czy też wykładziny ESD to gotowe powierzchnie wykonane z tworzyw pozwalających na zachowanie odpowiedniej rezystancji pomimo ich eksploatacji na przestrzeni czasu. Odprowadzają ładunki elektryczne stanowiąc element systemu zapobiegającego powstawaniu niebezpiecznych wyładowań elektromagnetycznych.

fot. RENEX 

Podłogi dedykowane strefom cleanroom zostały wytworzone z materiałów odpornych na duże natężenie ruchu i nieemitujących pyłów. Dzięki doskonałej odporności chemicznej pozwalają na zabezpieczenie powierzchni m.in. w laboratoriach operujących w pomieszczeniach czystych.

fot. RENEX 

Oferta podłóg Gerflor obejmuje szeroką gamę typów, wzorów i kolorów. Dodatkowo są one dostępne w kilku systemach mocowania – w tym klejonych do podłoża i rozkładanych jak puzzle.

fot. RENEX 

Grupa RENEX specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej oferty dedykowanej branży produkcji elektroniki oraz branżom pokrewnym. Grupa specjalizuje się m.in. w dostarczaniu szerokiego zakresu wyposażenia dla stref EPA oraz cleanroom – w tym własnej produkcji mebli oraz odzieży marki REECO. Ponadto Grupa świadczy usługi doradcze, szkoleniowe oraz serwisowe z zakresu wszystkich dostarczanych produktów, produkcji elektroniki, robotyki i automatyzacji.

fot. RENEX 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX.

Więcej na www.renex.pl


Data publikacji: 2021-12-13

Podobne technologie i poradniki


11.10.2023 | Dywany, wykładziny
Jaki kolor dywanu do szarej kanapy? To...
24.09.2023 | Dywany, wykładziny
Dywan to częsty element wystroju naszych domów,...
13.09.2022 | Dywany, wykładziny
fot. BRICOFLOR | Balsan Ultrasoft Klasyka w...
03.11.2021 | Dywany, wykładziny
Ergonomiczne i tanie płytki Schatex Smartline od...