Wierny przekład z wyobraźni – jak obrazy hand made kształtują wystrój ?

Czego dziś oczekujemy od perfekcyjnego wnętrza ? Spodziewamy się doświadczyć w nim pełni komfortu, poczucia bezpieczeństwa. Czasami chcemy się w nim schronić. Niekiedy zaskoczyć jego wyglądem naszych bliskich, gości, współpracowników. Kreujemy je na obraz nas samych. Staramy się aby było niebanalne, nowoczesne lub swojskie. Nasycamy je przyciągającymi wzrok elementami. Wśród współczesnych trendów dekoratorskich wciąż wiodą prym ozdoby tworzone z pasją, pełne artystycznych walorów. Trafnie dobrane do charakteru wnętrza są barometrem stylowej aranżacji.

Malarski kunszt w przystępnej cenie dla wymagających
Codzienność to nieustanne zmiany, poszukiwania najlepszych, rozwiązań. W tym takich, które czynią ją przyjemniejszą dla zmysłów. Można to dostrzec także na polu wystroju ścian. Dążymy do uzyskania pożądanego klimatu w stylizacji, nie stronimy od metamorfoz i wprowadzania estetycznych ozdób. Kaskady fotografii, ram, posterów, galerii ułożonych w wymyślne kombinacje prezentują się obiecująco i …kusząco. Chętnie wprowadzamy w obrębie własnych czterech kątów rozwiązania podpatrzone w social mediach, portalach wnętrzarskich. Wśród dekoracyjnych must- have nie brakuje obrazów malowane oryginalnie przez artystów plastyków. Niewielkie płótna, lub kilkuczęściowe kompozycje w niesamowitych konfiguracjach. Oferują pierwiastek finezji, tego nieuchwytnego “czegoś”, co pozwala dostrzec potencjał w każdym domowym lub biurowym wnętrzu. Obrazy hand made spotkamy na aukcjach młodej sztuki oraz w sklepach internetowych. Zdecydowanie konkurują ceną względem prac znanych (sławnych) twórców. Są równie doskonałe technicznie, i nie mniej wyrafinowane pod kątem rozwiązań kompozycyjnych od wielkich mistrzów. Dlatego stanowią tak atrakcyjną propozycję dla osób poszukujących dobrej sztuki na każdą kieszeń. Szczególnie zwracają uwagę obrazy hand made , które wykraczają poza ramy drugiego wymiaru. Elementy płaskorzeźbione, szpachle i struktury nakładane grubymi warstwami odsłaniają swoje drugie oblicze w kontakcie z intensywnym światłem dziennym lub sztucznym. Ekspresyjna faktura błyskawicznie ożywia płótno i przenosi swą energię na wygląd wnętrza.

Oryginalna sztuka lekarstwem na estetyczny niedosyt
Szczególnie zwracają uwagę obrazy hand made, które wykraczają poza ramy drugiego wymiaru. Dekoracyjne elementy płaskorzeźbione, szpachle i struktury nakładane grubymi warstwami, odsłaniają drugie oblicze w kontakcie z intensywnym światłem dziennym lub sztucznym. Ekspresyjna faktura błyskawicznie ożywia płótno i przenosi swą energię na wygląd wnętrza. Nietuzinkowe barwy wskrzeszą ukrytą, lub utraconą przyjemność z przebywania w konkretnym pomieszczeniu. Pastelowe wzory kwiatowe świetnie podkreślą splendor romantycznych delikatnych salonów, sypialni. Drapieżne abstrakcje podkręcą nowoczesny i syntetyczny wystrój, dodadzą wigoru neutralnym i bezosobowym pomieszczeniom.

Przykładowo, dekoracje hand-made na płótnie canvas, które spotkamy w kolekcji Feeby, to ozdoby skierowane do dowolnych przestrzeni. W galerii premium wyselekcjonowano topowe motywy dla trendów: mid century modern, minimal art, glamour, rustykalny, modern, industrialny, boho. Artysta tworząc kolekcję, skupił się na wnętrzach o różnorodnym przeznaczeniu, dlatego znajdziemy w niej bogaty wachlarz formatów i motywów, które łatwo można dopasować do warunków aranżacji.

W kolekcji znajdują się obrazy zarówno pojedyncze, jak i wieloczęściowe tryptyki, kwadraptyki i pentaptyki. W ten sposób klient zyskuje możliwość estetyzacji każdego pomieszczenia w sposób zgodny z jego upodobaniami. Warto zaznaczyć, że nowoczesne i autentyczne malarstwo to także doskonała opcja prezentu dla konesera nietuzinkowych dekoracji, prawdziwego estety.

Żródło: materiały redakcyjne Feeby.pl


Data publikacji: 2017-08-24

Podobne technologie i poradniki


flexartbetonwalls Elastyczny beton architektoniczny flexartbeton 6mm, płyty,...
Służy jako wierzchnia warstwa wykończeniowa powierzchni ścian,...
Czas izolacji i sporych utrudnień dla biznesu,...
Drzwi typu Barn Door zyskują w Polsce...
Standardowe mieszkanie singla to najczęściej kawalerka lub...
Designersko, przytulnie i komfortowo – tak przebiegły...
Któż nie lubi magii Bożego Narodzenia? Błyszczących...
15 listopada 2017r. w prestiżowym miejscu –...
Czasami powieszony w centralnym punkcie lobby obraz...