Czasami powieszony w centralnym punkcie lobby obraz z geometrycznym wzorem potrafi powiedzieć więcej o zespole, niż bio firmowej strony. Tutaj liczy się przede wszystkim atmosfera i pierwsze wrażenie. Miejsce pracy to przestrzeń tworzona przez ludzi i dla ludzi. Open space, lobby, gabinety zasługują na estetyczną aranżację. Jak ją uzyskać najszybciej ? Wszak modna stylizacja firmowych pomieszczeń to wartość dodana do wizerunku…

Mały refreszing biura na wielką skalę – dekoracje ścienne
Dobre zarządzanie zaczyna się od wnętrza. Inwestycja w biurową przestrzeń nie musi oznaczać kompleksowego i kosztochłonnego remontu. Czasami już niewielkie metamorfozy wystroju firmy początkują lawinę korzystnych zmian – w relacjach, efektywności pracy jednostek i całych zespołów. W procesie wizualnego odświeżenia biura warto wykorzystać tricki home stagerów np. stosowane podczas przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Modny kolor ścian w recepcji, zestawy nowoczesnych obrazów do sali konferencyjnej, ergonomiczne biurka – tak niewiele, o tak kolosalnym znaczeniu. Sprawiają, że pracownik, klient bądź kontrahent po chwili namysłu stwierdza „chyba jestem u siebie”. Przyjazna atmosfera kreowana przez stylizację wnętrza wzmacnia w odbiorcach przywiązanie do danego miejsca. Daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i stabilności rozwoju osobom aktywnym zawodowo.

Obrazy do firmy i obraz wizerunkowej korzyści
Niebanalne, artystyczne wykończenie ścian w open space pozytywnie wpływa na pracującą sekcję (kolory aktywizują kreatywność lub tonizują), Rozwieszona na ścianie lobby galeria obrazów niejednokrotnie umili petentom czas oczekiwania na obsługę. Obecność dekoracji dla biura jest wysoce pożądana także z innych względów, niż estetyka. Odwiedzający siedzibę firmy kontrahenci zwracają baczną uwagę na aranżację siedziby firmy, dominujący w jej czterech ścianach trend stylowy. Na jego podstawie mogą stworzyć odpowiedni kadr pierwszego wrażenia, który zachowają na długo w pamięci. Bez wątpienia nowoczesne obrazy do biura wpływają na korzyści wizerunkowe – życzliwe wzajemne postrzeganie, szacunek ze strony obecnych i potencjalnych partnerów.

Ponadczasowa klasyka – obrazy do kancelarii i biura podatkowego
Stonowane barwy na ścianach, klasyczne wzornictwo mebli mogą świadczyć o poszanowaniu i propagowaniu przez daną markę/spółkę tradycyjnych wartości, zachowania wysokich standardów we wszelkich aspektach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Profesjonalizm miejsca i charakter firmy znakomicie podkreślą klasyczne czarno białe obrazy w ramie z widokami zabytkowej architektury bądź drukowane na płótnie obrazy z widokami znanych europejskich miast. Tego rodzaju obrazy do firmy – np. kancelarii prawnej sugerują jej przywiązanie do fundamentalnych wzorców, tradycjonalizmu, kierowania się szlachetnymi zasadami kodeksu. Powieszone w lobby lub korytarzu uświetnią i ożywią przestrzeń wnętrza. W przypadku poszukiwań pasujących obrazów do biura rachunkowego, notarialnego doskonałą alternatywą dla formatu obrazów black & white są reprodukcje wielkich mistrzów malarstwa. Jako dekoracje ścienne są równie intrygujące dla odbiorcy. Kolorowe, oprawione w drewniane ramy, kopie bądź drukowane na płótnie tworzą pożądany nastrój w reprezentacyjnym wnętrzu recepcji kancelarii notarialnej. Ponadczasowa kolorystyka obrazów kopii Van Gogha lub reprodukcji Renoira zamieni stylizację pomieszczenia w wysmakowany, pożądany kształt.

Obrazy abstrakcyjne w biurze branży kreatywnej
W przypadku innowacyjnego segmentu IT, agencji kreatywnych, pracowni projektowych to świeżość spojrzenia, potencjał i energia stanowią główną oś wizualnej komunikacji wizerunku. Warto wyróżnić te atuty w aranżacji wnętrza np. w postaci obrazów abstrakcyjnych, które kipią od żywiołowych zestawień kolorystycznych. Opowieść o misji start up można uzupełnić galerią plakatów typograficznych propagujących ich slogany, motywacje i reguły. Bywa tak, że okrągły obraz z geometryczną kompozycją, umieszczony gdzieś nad kontuarem recepcji powie o profesjonalistach więcej, niż bio na firmowym profilu. Dostępne na rynku wzory obrazów drukowanych na płótnie (m in. za pośrednictwem sklepów on line np. Feeby.pl) oferują bogactwo nowoczesnych rozwiązań skrojonych na miarę różnorodnych profesji. Abstrakcje i designerskie wzornictwo we współczesnych obrazach do kreatywnej firmy powiedzą wszystko o wartościach, z którymi rozwojowa marka się identyfikuje. Urządzając biuro warto pamiętać o estetyzacji pomieszczeń., zaoferować w nich porcję inspirującej energii w postaci awangardowych obrazów. Zarazić współpracowników pasją do pracy, a kontrahentów do głoszonych idei za pomocą nowoczesnego wystroju wnętrza.

Tekst i opracowanie
Justyna Lubas- Wałęcka
Dział promocji Feeby.pl
Obrazy on line

CARO sp. z o.o., sp.k – Producent i dystrybutor ozdób ściennych z 25 letnim doświadczeniem na europejskim rynku. Dostarcza klientom indywidualnym i biznesowym funkcjonalne produkty dekoracyjne, dopasowane do potrzeb. Jako właściciel sklepu internetowego Feeby.pl oferuje m in. oryginalne dzieła sztuki, rzeźby, ramy, wydruki ze zdjęcia a także ponad 60 milionów wzorów parawanów pokojowych, plakatów, obrazów. Specjalizuje się także w sprzedaży asortymentu home decor na zagranicznych platformach. Firma dotychczas zrealizowała ponad 15 milionów udanych transakcji. Więcej informacji na feeby.pl


Data publikacji: 2017-12-01

Podobne technologie i poradniki


flexartbetonwalls Elastyczny beton architektoniczny flexartbeton 6mm, płyty,...
Służy jako wierzchnia warstwa wykończeniowa powierzchni ścian,...
Czas izolacji i sporych utrudnień dla biznesu,...
Drzwi typu Barn Door zyskują w Polsce...
Standardowe mieszkanie singla to najczęściej kawalerka lub...
Designersko, przytulnie i komfortowo – tak przebiegły...
Któż nie lubi magii Bożego Narodzenia? Błyszczących...
15 listopada 2017r. w prestiżowym miejscu –...
Proste „zrób to sam” dla początkujących, które...