Homebook.pl trzeci raz wychodzi poza wirtualną rzeczywistość!

Z końcem tego roku na rynku już po raz trzeci pojawia się album promujący polskich architektów i polskie aranżacje. Album „Homebook Design 2016” to zbiór najnowszych trendów wnętrzarskich, setek pomysłów aranżacyjnych i podpowiedzi dekoratorskich. Album jest już dostępny w sprzedaży.

Homebook.pl to najpopularniejsza polska platforma wnętrzarska. Pasjonaci pięknych wnętrz znajdą w serwisie tysiące zdjęć inspirujących do stworzenia ciekawego, jedynego w swoim rodzaju wnętrza. Homebook to również stale aktualizowana baza biur projektowych, architektów, wykonawców i innych specjalistów z branży oraz wyszukiwarka produktów znanych marek dostępnych obecnie na rynku, a także społeczność profesjonalistów oraz pasjonatów aranżacji wnętrz. Zespół Homebook.pl po raz kolejny wychodzi poza ramy wirtualnej rzeczywistości i spośród mnóstwa aranżacji wybrał perełki, które znalazły się w albumie „Homebook Design 2016”.

Idea dzielenia się pomysłami na urządzanie wnętrz, która przyświeca platformie Homebook.pl, z powodzeniem sprawdziła się po raz kolejny w formie albumu.  „Homebook Design 2016” powstał z połączenia miłości do pięknych wnętrz oraz potrzeb osób, które poszukują inspiracji do stworzenia niepowtarzalnych aranżacji. Już po raz trzeci twórcy serwisu zdecydowali się przygotować dla czytelników poszukujących nowych doznań wnętrzarskich elegancko wydany tytuł, który przedstawia setki najlepszych aranżacji mijającego roku. „Homebook Design 2016” pokazuje, że Polacy mają niesamowity gust i zmysł dekoratorski, którym chętnie się dzielą.

Jak mówi Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl oraz redaktor wydania „Homebook Design 2016”: „Współpraca z najlepszymi polskimi biurami projektowymi zaowocowała stworzeniem kolejnego albumu. Wspólnie wybraliśmy aranże przytulnych kawalerek, industrialnych loftów czy niestandardowych kamienicach. Nie wyróżniliśmy żadnego stylu, by pokazać pełen przekrój pięknych polskich domów. „Homebook Design 2016” to przewodnik po świecie wnętrz, który jest pełen świeżych idei i odkrywczych spojrzeń na każde pomieszczenie”.

W najnowszym albumie wydanym przez platformę Homebook.pl znajduje się kilkadziesiąt oryginalnych projektów wnętrz z całej Polski. Album podpowie, jak zaaranżować wnętrza podczas niewielkich, jak i gruntownych remontów. Każda z setek fotografii znajdujących się w albumie opatrzona jest dokładnym opisem, dzięki któremu czytelnicy mogą z powodzeniem wykorzystać proponowane przez projektantów rozwiązania we własnych domach. Szeroki wachlarz prezentowanych stylów sprawi, że każdy znajdzie aranżację zgodną ze swoim gustem oraz potrzebami.


Data publikacji: 2016-11-09

Podobne technologie i poradniki


Granatowa kanapa to elegancki i stylowy wybór,...
Rok 2024 przynosi rewolucję w aranżacji wnętrz,...
Marzeniem każdego z nas jest mieć miejsce,...
Salon jest sercem każdego domu – to...
Cemex Polska został partnerem wystawy pt. Kolor...
Wnętrza w stylu glamour emanują luksusem, elegancją...
Tegoroczna edycja konkursu Geberit „Projekt Łazienki 2023”...
Mieszkanie na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy...
Postaw na dekoracyjne i funkcjonalne osłony z...
Jeśli chcesz nadać pomieszczeniom wrażenie przestronności, warto...