Drzwi typu Barn Door zyskują w Polsce coraz większą grupę fanów. Mogłoby wydawać się, że to wszystko za sprawą ich funkcjonalności, ale nie oszukujmy się w wielu przypadkach wybierane są ze względu na efekt, który wywołują we wnętrzach. Większość naszych klientów w rozmowach z nami przyznaje, że te drzwi przyciągają wzrok, wzbudzają zainteresowanie gości i nierzadko sprawiają, że wnętrze wygląda dużo bardziej stylowo.

W tym artykule dowiesz się o:

  • Kolekcjach drzwi przesuwnych Reno
  • Kolorystyce drzwi, kolorach olejnych i RAL
  • Modelach dostępne w naszych kolekcjach

Inspiracja z przeszłości

 Drzwi przesuwne, które inspirację zaciągnęły z drzwi od stodoły, już dawno przestały kojarzyć się jedynie z sielskim klimatem, można śmiało powiedzieć, że coraz częściej wychodzą “na salony”. To co obserwujemy to co raz większą śmiałość ze strony naszych klientów w aranżacji naszych drzwi. Zgłaszają się oni do nas z pomysłami i marzeniami, które my staramy się spełnić. Chcąc zapewnić każdemu możliwość doboru drzwi przesuwnych do wnętrza podzieliliśmy nasze modele na trzy kolekcje: INDUSTRIAL, ELEGANT, RUSTICAL.

 

Kolekcja Industrial

 Jak nietrudno się domyślić, ta kolekcja dedykowana jest wnętrzom w stylu loftowym. Drzwi wykonane są z malowanej proszkowo stali, standardowo w kolorze czarnym, niedawno w naszej ofercie pojawił się również kolor biały, który zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością wśród klientów. Metal łączymy z drewnem, szkłem lub lustrem. Takie formy drzwi, idealnie wpasowują się w industrialny styl, pełen betonu, surowych elementów konstrukcyjnych. Te modele to również ukłon w stronę nowoczesności. Jedną z możliwości jest użycie płyty pokrytej tablicówką, jako wypełniacza metalowej ramy. Takie drzwi to doskonały element wystroju biura, restauracji czy sali lekcyjnej. Na ich powierzchni można zapisywać oraz tworzyć, przyciągające wzrok, rysunki.

 

Kolekcja Elegant


Drzwi z tej kolekcji to ukłon w stronę klasyki. Prosta forma drzwi, eleganckie wykończenie, tworzą nadające szyku wrota do pomieszczeń. Jak stworzyliśmy eleganckie drzwi przesuwne? Powstały one na bazie drewnianej ramy, oznacza to, że drzwi z przodu i tyłu wyglądają tak samo. Modele różnią się między sobą układem desek wewnętrznych. W naszej ofercie posiadamy również dwa modele, które zamiast wypełnienia deską z drewna iglastego wypełnione są lustrem (MIRRA) lub płytą pomalowaną tablicą kredową (CREDA). To co nas wyróżnia to oleje, których używamy do pokrywania drewna, a mianowicie, oleje RubioMonocoat®. Są to najwyższej jakości produkty, które są przyjazne dla środowiska i drewna z którego wykonujemy drzwi. Dają bardzo naturalny efekt oraz chronią deskę. Oprócz olejów proponujemy również kolory kryjące z palety RAL, co oznacza nieskończoną ilość możliwości doboru koloru drzwi do wnętrza. Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze deski są głęboko szczotkowane co oznacza, że we wszystkich modelach drewnianych widoczny jest naturalny rysunek i faktura drewna. 

 

Kolekcja Rustical

 Kolekcja Rustical nawiązuje do sielskiego domku, położonego na wsi, w lesie, otoczonego naturą. Drzwi z kolekcji Rustical idealnie wpasują się w taki klimat, jednak ich zastosowanie jest o wiele szersze. Klienci wybierają drzwi z tej kolekcji jeśli chcą nadać swojemu wnętrzu lekko sielskiego klimatu. Sprawdzają się one więc również w eklektycznych wnętrzach lub takich, które mają w sobie elementy stylu rustykalnego. Nasi klienci wybierają również te modele do stadnin czy wakacyjnych domków przeznaczonych na wynajem. Drzwi przesuwne rustykalne zbudowane są z litego drewna, z dodatkowymi deskami konstrukcyjnymi które układają się w kształt litery X, K lub Z. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie ich do zróżnicowanych wnętrz. 

Jesteśmy specjalistami od drzwi przesuwnych, tworzymy drzwi, które odpowiedzą na potrzeby naszych klientów. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nasze drzwi tworzymy z pasją, a naszemu klientowi towarzyszymy przez cały proces zakupowy, jak i również w razie pytań i wątpliwości nie zostawiamy go samego po zakupie naszych drzwi.

 


Data publikacji: 2019-11-19

Podobne technologie i poradniki


flexartbetonwalls Elastyczny beton architektoniczny flexartbeton 6mm, płyty,...
Służy jako wierzchnia warstwa wykończeniowa powierzchni ścian,...
Czas izolacji i sporych utrudnień dla biznesu,...
Standardowe mieszkanie singla to najczęściej kawalerka lub...
Designersko, przytulnie i komfortowo – tak przebiegły...
Któż nie lubi magii Bożego Narodzenia? Błyszczących...
15 listopada 2017r. w prestiżowym miejscu –...
Czasami powieszony w centralnym punkcie lobby obraz...
Proste „zrób to sam” dla początkujących, które...