Najważniejszy kompan w codziennej walce o cenne minuty w domu i w pracy. Nie mniej istotny jako element wysmakowanego wystroju. Zegar potrafi zaczarować aranżację tak samo jak obraz

Szczęśliwa godzina dla aranżacji  
Cytat Iwana S. Turgieniewa nie traci na aktualności ani odrobinę. “Należy tak zorganizować życie, aby każda chwila była ważna”. Pęd codzienności zobowiązuje do rzetelnego gospodarowania czasem, dlatego zegary znów zyskują wartość i popularność, m in jako przedmioty home decor. Nowoczesne wzornictwo umiejętnie przenosi je z płaszczyzny “funkcji” do wymiaru ”estetyki”.  Nadrukowane na powierzchni zegara obrazy typograficzne, abstrakcje, pejzaże (lub portrety) zmieniają je w stylowe ozdoby ścienne. Bogactwo wzorów i kolorystyk sprawia, że łatwo można je dopasować do pomieszczenia o dowolnej wielkości, wysokości i przeznaczeniu.

Ozdoba 3 w 1 dla miłośnika porządku
Oprócz czasu na oku, potrzebujemy jeszcze mieć pod ręką  biżuterię, ulubiony kubek, klucze, ubrania.. Byłoby świetnie, gdyby  organizer  dodatkowo cieszył oko Zadaniem stworzonej przez Feeby.pl kolekcji zegarów jest upiększać codzienność w każdym wymiarze: czasu, przestrzeni. estetyki. Powstała z myślą o ludziach szukających w dekoracjach remedium na trudności aranżacyjne. Nie każdy może sobie pozwolić na rozległy obraz w małym pomieszczeniu, wąskim przedpokoju lub ciasnej kawalerce. W kolekcji znajdują się również zegary wzbogacone zawieszkami. Designerskie hybrydy sprytnie udowadniają, iż za pomocą jednej dekoracji można stworzyć ciekawe wnętrze, polepszyć stan istniejący, pogodzić potrzebę komfortu,  porządku i piękna.

Inspiracje dla punktualnych perfekcjonistów
Dla wielu osób, które dopiero zaczynają przygodę „na swoim”  ozdoby wnętrza typu obrazy z wieszakiem uproszczą  dekorowanie ścian  w przedpokoju, kuchni, czy w garderobie. Efektowne obrazy z zegarem umilą czas przebywających osób w miejscach, gdzie płynie on najwolniej: w recepcji, biurze, lobby, banku, przychodni. Stworzono je w uniwersalnych kształtach (koło, kwadrat, prostokąt) i praktycznych formatach, aby każdy miłośnik designu zaspokoił swoje estetyczne żądze. Awangardowe dekoracje z mechanizmem zegarowym wprowadzą do domowego  lub biurowego rewiru oddech fantazji. Oferta obejmuje propozycje skrojone na miarę aktualnych  trendów wnętrzarskich,  Dekoracje powstają w technologii deco panel, dzięki której przedmiot nabiera przestrzennych walorów na ścianie.

Więcej dekoracji na Feeby.pl


Data publikacji: 2017-10-18

Podobne technologie i poradniki


flexartbetonwalls Elastyczny beton architektoniczny flexartbeton 6mm, płyty,...
Służy jako wierzchnia warstwa wykończeniowa powierzchni ścian,...
Czas izolacji i sporych utrudnień dla biznesu,...
Drzwi typu Barn Door zyskują w Polsce...
Standardowe mieszkanie singla to najczęściej kawalerka lub...
Designersko, przytulnie i komfortowo – tak przebiegły...
Któż nie lubi magii Bożego Narodzenia? Błyszczących...
15 listopada 2017r. w prestiżowym miejscu –...
Czasami powieszony w centralnym punkcie lobby obraz...